Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa stron
#1
Chcę zlecić stworzenie firmowej strony www. Musi być dobrze zoptymalizowana, mieć dobrze działającą wersje mobilną. Myślę o projektowanie stron internetowych Gdańsk. Macie doświadczenie z tą firmą?
Odpowiedz
#2
(2015-05-11, 06:52:33)Wojciech_Maslowski napisał(a): Chcę zlecić stworzenie firmowej strony www. Musi być dobrze zoptymalizowana, mieć dobrze działającą wersje mobilną. Myślę o projektowanie stron internetowych Gdańsk. Macie doświadczenie z tą firmą?

Jak coś polecam : http://lawok.com.pl
Odpowiedz
#3
A możesz coś powiedzieć więcej o tym lawoku? Dlaczego ich polecasz? Ja słyszałem o jednej dobrej firmie z Gdańska, ale na razie nie chce tutaj spamować czy robić jakiejś reklamy.
Odpowiedz
#4
A ja dzięki agencji interaktywnej E-Conex.com rozkręciłem swój biznes Smile
Zrobili mi świetną stronę firmową + w późniejszym etapie sklep.
Polecam bardzo!
Odpowiedz
#5
Polecam Ci zajrzeć do linku w sygnaturze. Strony oparte na Wordpress ładnie się prezentują i są dobrze zoptymalizowane.
Odpowiedz
#6
Uważam, iż takie zadania należy powierzyć profesjonalistom. To właśnie optymalizacja, indywidualny wygląd oraz bogata treść jest miarą sukcesu każdej strony internetowej. Najlepszą formą promowania swojej strony internetowej jest WordPress jako zarówno kompletne narzędzie marketingowe jak i doskonała platforma sprzedażowa.
Tworzenie stron WordPress - sztandarowa usługa w prowadzonej przez nas  Agencji interaktywnej Prodesigner ze Szczecina.
Odpowiedz
#7
Jaką stronę polecicie, która zajmie się solidnym pozycjonowaniem strony? Zależy mi na długofalowych efektach, nie na efektach tymczasowych "na już". Nie posiadam ograniczonego budżetu.
Odpowiedz
#8
Tworząc stronę internetową warto od razu zadbać o to, aby była dobrze zoptymalizowana. To pomoże w jej pozycjonowaniu. Później możesz zwrócić się do profesjonalnej agencji, która przeprowadzi audyt seo, przeanalizuje całą stronę i pomoże zaplanować działania na przyszłość.
Odpowiedz
#9
Jeżeli poważnie myślisz o stworzeniu strony internetowej to postaw na profesjonalistów! Nie dość, że wykonają ładną stronę to jeszcze taką, która sprzedaje.
Odpowiedz
#10
Również jestem tego samego zdania. Szczególnie jeśli ma to być strona sklepu internetowego. Widzę po sobie, ze jeśli strona sklepu chodzi słabo i wolno to nie mam ochoty na kupowanie tam niczego. Nawet jeśli ceny są korzystne. Wyglada to totalnie nieprofesjonalne i od razu w głowie pojawiają się wątpliwości co do tego czy sklep ma profesjonalne podejście czy też nie....

Dobra firma bedzie w stanie stworzyć wygodny oraz dobrze zoptymalizowany sklep internetowy, z którego będzie przyjemnie korzystać.
Odpowiedz
#11
Teraz jak pewnie większość z Was widzi że cała sprzedaż przeniosła się do internetu. Zamówiłem więc stronę internetową tworzenie sklepów internetowych i powiem szczerze ze jestem bardzo zadowolony z realizacji. Co myślicielce, aby stronę rozbudować o forum. Czy będę miał klientów czy raczej muszę zainwestować w reklamę?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości