Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iphone
#1
Witam

Chciałbym tutaj porozmawiać z Wami na temat tego tel Smile
a więc:

[Obrazek: spec.jpg]

[Obrazek: 56012]

[Obrazek: 56013]

Nie ma programowej metody na usunięcie SIM-locka z iPhone'a 3G. Możliwe jest tylko zastosowanie cud-karty kosztującej 100 złotych, która a) może nie zadziałać, b) w jednym na pięć przypadków zablokuje się w slocie.

Podczas testów po raz pierwszy tel działał na tej karcie-cud przez 4 godz po czym tel najprawdopodobniej chciał sie aktywować przez internet i było koniec zabawy, karta przestała działać :/ Tel trzeba było rozkręcić i wtedy można było wyciągnąć daną kartkę, podobnie skończyło się podczas kolejnych prób gdy kata się zaklinowała w tel.

A wiec podsumowując NIE NALEŻY kupować iphona za granicą. Najlepiej kupić w Erze lub Orange.

Co Wy sądzicie na ten temat ? wyrażajcie swoje opinie na ten temat Smile

pozdrawiam
[Obrazek: 993a3cb39134bda0in4.gif]
Odpowiedz
#2
Moja opinia na temat iPhone'a jest następująca - tele z WM i tak będą dla mnie najlepsze a firma Apple niech pozostanie przy tworzeniu kompów i odtwarzaczy MP4. Dotykowy ekran w telach już od dawna jest znany (może nie tak długo w Polsce) tak więc nie jest to nowość. Platforma WM oferuje dużą ilość oprogramowania na swój system a Apple dopiero raczkuje pod względem przenosnych urządzen telekomunikacyjnych. Reklama dźwignią handlu tak więc uważam że po reklamach w TV iPhone znajdzie mimo wszystko wielu nabywców.
-- Intel Pentium M730 1,6 GHz -- 2 GB DDR-2 -- Intel Mobile 915GMS 224 MB -- 100 GB UltraATA 100 -->> LAPTOP
-> StepMania player <-> UltraStar singer <-> PlayStation User <-> NES owner <-> Rock, Punk, Metal listener <-
[Obrazek: imgzn7pg9.gif]
Odpowiedz
#3
Ja powiem tak: telefon powinien wysyłac smsy, łapać zasięg, bateria powinna trzymac maksymalnie dlugo. Jezeli ma aparat i mp3 to dobrze ale nie konieczne, wiec na temat iPhona powiem tyle ze jest to gadżet oferowany przez firme apple Smile internet, rozmowy 3G itd... fajne, ale z drugiej strony chyba jednak troche kosztowne i nie dopracowane w Polsce. iPhone to wg mnie zabawka którą nadziane dzieciaki moga szpanowac w szkole ;]
AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core 6000+ 3,00GHz
4095 Mb ram ddr2 Kingstone
Windows Vista Ultimate
i taki sobie 8800 GT Smile
Odpowiedz
#4
Co do niedopracowania - popieram Cię Norbert. Spójrzmy na to tak:
- rozmowy 3G - tylko w dużych miastach lub przy specjalnych punktach
- internet Wi-Fi - tak samo, tylko wyznaczone punkty (testowałem jeden z punktów w dzierżoniowskim rynku na dwóch innych urządzeniach i nie uzyskałem połączenia). Można byłoby korzystać z Wi-Fi stojąc przy routerze albo znając wszystkie klucze WEP do każdej z radiowych sieci Big Grin
Tak więc uważam ze iPhone w Polsce nie wykorzysta w pełni tego, co naprawdę oferuje.
-- Intel Pentium M730 1,6 GHz -- 2 GB DDR-2 -- Intel Mobile 915GMS 224 MB -- 100 GB UltraATA 100 -->> LAPTOP
-> StepMania player <-> UltraStar singer <-> PlayStation User <-> NES owner <-> Rock, Punk, Metal listener <-
[Obrazek: imgzn7pg9.gif]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IPhone 4 będzie oficjalnie dostepny w Polsce piotrvx 0 5,621 2010-08-12, 15:50:43
Ostatni post: piotrvx

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości