Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki masz telefon?
#1

Widzę, że tematu takowego nie ma więc rozpoczynam Smile

Jakie macie telefony? Ja sam kupilem niedawno HTC 7 Pro i jestem średnio zadowolony. Wolałem Nokię N97.

Odpowiedz
#2
Ja mam nokie 5800 XpressMusic . Co to mówić ma wszystko Smile navi,wi-fi, bluetooth, super jakość muzyki, jest bardzo tania .
Jedyna wada to trzeba ją ładować co 3 dni i przypomina trochę cegle, no i by się przydała trochę szybszy system.
Mimo tego uważam biorąc pod uwagę cenę do 700-800 za idealny telefon dla ludzi którzy nie chcą ze sobą nosić laptopa i nawigacjie. Można spokojnie obejrzeć film , poczatować w necie pogadać na gg, a nawet przeczytać pdf czy coś napisać w "wordzie". No i jak się zgubimy na mieście jest niedoceniona Smile hehhe
Chcesz pomóc? Wstaw jako sygnature na innym forum:


[Obrazek: userbar.png]

Zapraszam do odwiedzin strony  http://portal.pcmod.pl/


Asus P5B Premium :: QuadCore Intel Core 2 Quad Q8300, 2500 MHz (7.5 x 333) BOX :: 2x 2 GB PATRIOT DUAL  :: ATI Radeon HD 5770 :: 6x Seagate ST3500320AS 500GB :: HIPER Type-R 580W

Odpowiedz
#3
SE K850I telefon nie jest idealny ale spełnia podstawowe zapotrzebowanie użytkownika zrobienie zdjęcia nagrywanie filmów video w zaskakująco dobrej jakości słuchanie muzyki czy radia, nie posiada takich rarytasów jak wi-fi, albo o tym nie wiem
Wady zdecydowanie 3 dotykowe"miejsca przy krawędzi ekranu telefon jak dla mnie z bardzo trwałą baterią przy intensywnym używaniu ładujemy baterię co 3 dni. cena, no własnie... Wink
Odpowiedz
#4
Ja obecnie posiadam LG P500. Telefonik prawie super, gdyby nie oficjalne ROM-y od LG i dosyć słaby procek. Gdyby nie to telefonik idealny, jak za takie pieniądze. Smile

Odpowiedz
#5
Obecnie? Mam starą Nokię, której modelu nawet nie znam. Poprzedni telefon sprzedałem, ponieważ pod jarałem się na skuter, a, że jestem jeszcze uczniem - osobą niepracującą, musiałem wybrać. Smile
Teraz, kiedy mam już skuter, zbieram na jakiegoś Androida. Może w miarę funduszy zainwestuję w Galaxy S, zobaczymy...

danello, fakt. N97 lepsza od tego HTC, ale i tak jest kiepska. Smile Wolałbym wyłożyć pieniążki na high-endowego Androida, albo jeśli lubisz ostro grzebać w telefonie, to N900 z Maemo5.
[Obrazek: 27621.png]
[Obrazek: 15701.jpg]
[Obrazek: 23206.png]

Linux is like a wigwam, no windows, no gates and an apache inside...
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Telefon po przejściach co padło? Raga 5 14,989 2018-05-24, 13:49:31
Ostatni post: Kazikk60
  Telefon komórkowy - zmora czy przydatna zabawka BartekSzzz 2 8,550 2008-08-21, 15:50:01
Ostatni post: Raga

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości