Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jaka karta graficzna do plyty glownej kt4av? port PCI czy AGP??
#1
Question 
mam maly problem z moja karta graficzna i podejzewam ze patrzec jak zacznie niedlugo kopcic i nie wiem jaka karte moge sobie dobrac do mojej plyty glownej KT4AV Series. a zalezy mi zeby byla w miare mozliwosci dobra zastanawialem sie nad ASUS GeForce 7500 512MB PCI-E ale nie wiem czy ona bedzie mi dzialac na plycie z 2004 roku. Help me.SadSad
#2
Na obecnej karcie masz jakieś artefakty itp.? Jaka jest ta karta którą obecnie posiadasz? Twoja płyta główna nie posiada PCI-E, więc nie włożysz tej którą zaproponowałeś. Jedynie AGP oraz PCI, ale mało jest kart graficznych z tym złączem i są nieopłacalne
#3
moja stara karta to NVIDIA GeForce FX 5200.
szkoda ze tamta co proponowalem nie bedzie mi dzialac a czemu sa nieoplacalne? az tak drogie i nie sa na tyle dobre zeby sobie pograc?
#4
Ta Twoja obecna karta jest na AGP czy PCI? Pisząc o nieopłacalności miałem na myśli karty pod PCI (mało na rynku, bardzo niska wydajność), ale nie znaczy to, że karty AGP są opłacalne, również nie są (ale nie tak jak PCI). A to dlatego że nie są już produkowane co za tym idzie: już nie stanieją, a ich wydajność z dnia na dzień jest niższa.
Nie ukrywam, że nie opłaca się pchać w ten komputer pieniędzy. Lepiej składać na nowy. Ile
mógłbyś ew. wydać na kartę?

Problem rozwiązany. Zamykam
KenDj


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem z kartą graficzną DexMex_O 2 9,803 2019-10-18, 11:28:15
Ostatni post: Monet24
  Nie działa nowa karta graf. GF 8800 Michael Corleone 22 48,967 2010-09-10, 12:01:05
Ostatni post: Michael Corleone

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości