Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OmniHOST - Profesionalny hosting
#1
Jako zadowolony użytkownik chciałbym podzielić się z wami ciekawą ofertą.
W imieniu firmy Omnihost pragnę zaprezentować najnowsze konta hostingowe z linii Start!

Przede wszystkim sprawdzą się świetnie dla osób dopiero rozpoczynających przygodę z własną stroną internetową. Mając gotowy skrypt, start witryny na koncie Omnihost będzie wyłącznie formalnością.
Serwery Start okazują się być także przydatne w pozycjonowaniu stron. Duża powierzchnia oraz wysoki transfer powinny zadowolić każdego przyszłego użytkownika. Przy tym należy wspomnieć o 5-ciu unikalnych adresach IP!
Instalator w zestawie zainstaluje oprogramowanie automatycznie, także mniej doświadczeni użytkownicy komputerów nie powinni niczego się obawiać.
Cena jaką przyjdzie nam zapłacić za konto 4GB wynosi zaledwie 100zł! Dodatkowo w ofercie znajdują się konta: 10GB, 500GB. Transfer w zależności od wybranej usługi wynosić będzie od 40 do 3000GB!

Do głównych zalet hostingów SEO OmniHost należy:
- szybki i bezpiezpieczny zapis danych, który zapewnia spokojną i wydajną pracę
- osobna baza danych MySQL dla większego bezpieczeństwa i stabilności serwerów
- pełen pakiet usług przeznaczonych do bezproblemowego zarządzania stroną internetową

Dziękuje za uwagę, polecam wszystkim ten wyjątkowy produkt. Więcej informacji można znaleźć na stronie Omnihost:  www.omnihost.pl

[Obrazek: 01.png][Obrazek: 02.png][Obrazek: 03.png]
Odpowiedz
#2
No tak, ale żeby korzystać z takiego hostingu warto mieć swoją stronę internetową i tu z pomocą przychodzi https://www.damtox.pl/tworzenie-stron-www/ - responsywne strony dostosowane do najnowszych standardów w przystępnej cenie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości