Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Max Payne - kody
#1
mam pytanie .
czytałam , że żeby aktywować kody do Mac Payne'a trzeba dopisać do adresu : - developer .
dopisuje to i wyskakuje okienko , że adres jest źle podany . ^
więc jak to trzeba zrobić ?
Per aspera ad astra . Heart
Odpowiedz
#2
Możesz to zrobić uruchamiając grę z parametrem -developer.
1)Menu start - URUCHOM Przykład: C:\maxpayne2\maxpayne2.exe -developer

2)lub tworzysz na pulpicie nowy skrót do gry. Klikasz na ten skrót prawym klawiszem myszy i wybierz opcję "Właściwości" potem pokaże się nowe okno. W rubryce "Element docelowy" dopisz na końcu parametr -developer.

Po uruchomieniu gry w powyższy sposób, naciśnij klawisz [~] (tylda), przywołasz w ten sposób konsolę, a następnie wpisz dowolny z poniższych kodów:

coder - God Mode, wszystkie bronie + amunicja

god - God Mode

mortal - wyłącza God Mode

getallweapons - wszystkie bronie

showfps - wyświetla FPS

getberetta - "Beretta" z 1000 sztuk amunicji

getbullettime - aktywuje "Bullettime"

getcoltcommand
o - "Colt Commando" z 1000 sztuk amunicji

getdeserteagle - "Desert Eagle" z 1000 sztuk amunicji

getdragunov - "Dragunov" z 1000 sztuk amunicji

gethealth - 1000 punktów HP
Odpowiedz
#3
próbuje i dalej nic ,. cały czas wyskakuje okienko , że adres jest źle wpisany , albo , że nie ma takiego pliku . ^
Per aspera ad astra . Heart
Odpowiedz
#4
pliisss pomóżciee . < , 33
;(
Per aspera ad astra . Heart
Odpowiedz
#5
Ta ścieżka to tylko przykład: " C:\maxpayne2\maxpayne2.exe -developer " ty masz pewnie inną i dlatego nie działa . Napisz którą masz wersje gry a zamieszczę TRAINER do gry.
Spróbuj jeszcze z tą ścieżką C:\Program Files\Max Payne\maxpayne.exe -developer
Odpowiedz
#6
wiem , że to przykład .. ja dopisywałam ten parametr do mojego adresu ,,czyli : "D:\Program Files\Rockstar Games\Max Payne\MaxPayne.exe"
..
jak włączam grę to pisze : Max Payne v1.05
ale nie wiem czy o to chodzi . ^^
Per aspera ad astra . Heart
Odpowiedz
#7
(2010-05-15, 13:27:38)patt napisał(a): wiem , że to przykład .. ja dopisywałam ten parametr do mojego adresu ,,czyli : "D:\Program Files\Rockstar Games\Max Payne\MaxPayne.exe"
..
jak włączam grę to pisze : Max Payne v1.05
ale nie wiem czy o to chodzi . ^^

Kody działaja dopiero po zainstalowaniu Wersji v2.02 PL lub RUS bo ENG już nie mają wtyczek developer..
Wersje v2.02 PL lub RUS można sciągnąc z tąd:

Download Version v2.02 PL

lub:

Download Version v2.02 RUS

Uwaga linki działają tylko jeśli posiada sie Service Pack 3 ,Windows Xp lub Vista,2GB Ram i kilka GB miejsca na dysku ..
Odpowiedz
#8
"Uwaga linki działają tylko jeśli posiada sie Service Pack 3 ,Windows Xp lub Vista,2GB Ram i kilka GB miejsca na dysku .."

Tworzysz nową informatykę nie ma rządnych linków.
Odpowiedz
#9
już sobie poradziłam z kodami .. tyle , że nie do jedynki ale dwójki .. bo źle doczytałam . XD
ale już jest okk . , ale i tak dzięękii waamm za napisaniee . HeartHeart
Per aspera ad astra . Heart
Odpowiedz
#10
(2010-05-27, 18:58:17)piotrvx napisał(a): "Uwaga linki działają tylko jeśli posiada sie Service Pack 3 ,Windows Xp lub Vista,2GB Ram i kilka GB miejsca na dysku .."

Tworzysz nową informatykę nie ma rządnych linków.

Bo te linki są na specjalnym silniku który wymaga od pc poswięceń

piotrvx nie znasz sie to nie komentuj i daje ci 1 ostrzezenie potem bede apelował z pismem o ban do adminów
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości