Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwiekszony ruch strony ?
#1
http://traffic4u.pl

Masz własną stronę/grę? Nie zadowalają Cie jej statystyki? Zwiększ odwiedzalność za darmo. Mogę Ci dać taką możliwość. Poniżej opis systemu dzięki któremu to uzyskasz.

System oparty jest o zasadę pomocy internautów "ja tobie a ty mi". Teraz jak to się przekłada ten system? To proste. Jeśli za pomocą naszego systemu wejdziesz w stronę któregoś z użytkowników, to zdobędziesz jedno wejście na twoją stronę. W ten sposób odwiedzając innych zwiększasz ruch na swojej własnej stronie

Jak wiadomomo oczywiście taki system byłby nudny dlatego ten jest trochę bardziej urozmaicony Smile Działa on automatycznie. Co to oznacza? Znaczy to, że możesz włączyć w osobnej karcie przeglądanie stron innych użytkowników a samemu pójść do sklepu, na obiad lub nawet wyjechać na wakacje a punkty będą Ci się nabijać Smile Dlaczego tak się dzieje? Skrypt jest tak przygotowany, że strona automatycznie przeładuje się po 5 sekundach wczytując kolejną stronę oraz dając Ci kolejne punkty.

No tak teraz już myślę, że system wydaje się całkiem fajny Smile Ale tym sposobem mógłbyś wyrobić maksymalnie 720 odwiedzin twojej strony na godzinę. Na początek może wystarczy ale czemu nie więcej? Otwórz link w 10 kartach i już masz 7200 punktów na godzinę (odwiedzin na twoją stronę). Teraz pomnóżmy to razy 24 godziny i tak przez całą dobę możesz uzbierać 172.800 wyświetleń twojej strony na dobę! I to wszystko za darmo! Cały system jest darmowy! Jeśli masz szybki internet lub 2 komputery to pomyśl ile odwiedzin dziennie możesz zrobić włączając nasz system w większej ilości kart naraz Smile

Podsumowanie:
- system całkowicie darmowy
- 172.800 wyświetleń twojej strony dziennie (lub więcej)
- jeszcze się zastanawiasz?
- http://traffic4u.pl
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tanie strony www krisuuu 7 17,875 2019-10-30, 11:24:55
Ostatni post: scsphxcob

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości