Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coolink SWiF2-120P 120mm czy Scythe Ultra Kaze 120mm 3000rpm
#1
Do Mugenta 2 rev B

Z góry dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
#2
Wydajna ale może robić za wiertarkę Scythe , dużo ciszej Coolink
Prawdę mówiąc ja bym dołożył i wybrał albo taniego AAB COOLING albo NOCTUA NF-S12 ULN RPM
AAb Wytrzyma z 14 miesięcy ale za tą cenę możesz kupić z 8 szt albo na 3 lata NOCTUA
Wybór należy do ciebieSmile
Odpowiedz
#3
NOCTUA jest cicha ale daleko jej do 5 czy 10 dBA Jest to moja opinia.
Odpowiedz
#4
Witajcie,

W efekcie końcowym zdecydowałem się na Coolinka, chyba przeważyła głośność choć dopiero po zakupie upewniłem się w fakcie że to faktycznie nie jest 127cfm tylko jakieś 80-90. Nie mniej jednak kupowanie suszarki to chyba nie najlepszy pomysł jeżeli chce się mieć względny spokój. Coolink dochodzi do 1800rpm (w specyfikacji 1700), jest względnie cichy, różnica w stresie w porównaniu ze standardowym wentylatorem od mugena 5 stopni, w przypadku obu włączonych 6 stopni. Wyboru chyba nie żałuję, oczywiście mogłem sobie pozwolić na większy oc przy scythe ultra kaze nie mniej jednak nie wyobrażam sobie takiej pracy na dłuższą metę. Z wiadomych względów nie mogę być obiektywny bo nie testowałem obu modeli ale myślę że w tej cenie nie znajdziecie nic bardziej wydajnego o zbliżonej głośności. Wyglądu nie oceniam bo to dla mnie żadne kryterium przy wyborze, trochę bezsensowne mocowanie na kabel, który się nie mieści i plastik łatwo się rysuje ale to jedyne mankamenty. Mimo wszystko najgorszy i tak był montaż obu wentylatorów na mugenie wewnątrz obudowy, powinno powstać jakieś inne rozwiązanie bo to jest lekko nieporęczne. Mimo wszystko coolinka polecam.

Pozdrawiam
Jarek
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wentylatory 120mm danello 4 11,867 2011-10-25, 15:06:26
Ostatni post: danello

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości