Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Q9650 i problem
#1
Witajcie,

Piszę tutaj ponieważ potrzebuję pomocy profesjonalistów, a jako że się na tym znacie najlepiej, najprawdopodobniej będziecie w stanie mi pomóc. Sprawa tyczy się oczywiście overclockingu. Niestety próbowałem kilka razy i nic z tego nie wyszło więc się poddaje i liczę na Waszą pomoc. Jeżeli chodzi o kwestie techniczne to posiadam procesor Q9650 i mobo GA-EP45C-DS3R rev. 1.0 (aktualizowałem soft z f3 do f5). Jeżeli chodzi o moją wiedzę to sam składałem komputer, zrobiłem z niego HaMaca, jedyne czego nie potrafiłbym zrobić to nałożyć pasty i jak się okazuje podkręcić komputer. Najchętniej spotkałbym się z kimś kto się na tym zna (szczegóły do dogadania), w ostateczności pomoc na odległość, choć wolałbym sposób konwencjonalny czyli spotkanie. Zależy mi wyłącznie na podkręceniu procesora, reszta może pozostać bez zmian bo tylko procesor pracuje na 100% przy renderingu, a niestety byłem zmuszony do określonej konfiguracji przy składaniu HaMaca. Wyprzedzając pytania posiadam również Windowsa więc z tym nie powinno być problemów. Byłbym szalenie wdzięczny gdyby ktoś z Was byłby w stanie mi pomóc za co z góry dziękuję.

Pozdrawiam serdecznie
Jarek

gg: 2222831
skype: agentjagodzinski
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Napięcie procesora problem bobciak96 4 12,214 2011-04-01, 18:11:44
Ostatni post: bobciak96

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości