Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słabość teoretycznie dobrego procka
#1
Mam taki problem ,a mianowicie od czasu gdy kupiłem swoją płytę główną razem z prockiem płyta Fujitsu Siemens D1931 z prockiem Intel Celeron 2,8 GHz. No więc do rzeczy ,problem tkwi w tym że przeważnie gdy używam kompa to nawet jak nie gram albo coś większego to często się muli. (i nie myśleć że słaby system bo niedawno wszystko instalowane na nowy dysk) dodam jeszcze że mam 512mb ram DDR. Częściej to oczywiście jest po tym jak wyłącze grę ,ale dziwne żeby się po długim czasie po wyłączeniu mulił. Jak sprawdzam sobie te diagnostykę procka to często są skoki użycia z np 10 do 90 albo nawet 100%. Jaki może być tego problem?
Odpowiedz
#2
Możliwości jest od groma. Idealnym wejściem byłoby przeinstalowanie systemu aby wykluczyć czy w grę nie wchodzi czasami jakiś sprzętowy problem.Wydaje mi się jednak że może być to wina jakiegoś programu lub wirusa
Najlepszym wyjściem jest przeskanować system programem antywirusowym (sprawdzić czy czasami on nie jest problemem Smilew menadżerze zadań. Sprawdzić programy uruchamiające się ze systememSmile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem z montażem chłodzenia do procka rubritual 4 11,029 2008-10-11, 11:21:33
Ostatni post: BartekSzzz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości