Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urządzenia wielofunkcyjne laserowe kolor do domu
#1
<p>&nbsp;</p>
<p><span style="color: #000000;"><span style="font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;"><span style=" ;"><span>Witam , szukam jak w temacie wydajnego&nbsp;urządzenia wielofunkcyjnego do domu. Cena do 1500 zł. <br />Ale wiadomo czym mniej tym lepiej.</span></span></span></span></p>
<p><span style="color: #000000;"><span style="font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;"><span style=" ;"><span>Bardzo zależy mi na wifi , kosztach wydruku, <strong>małych rozmiarach i &nbsp;wadze</strong>.</span></span></span></span></p>
<p><span style="color: #000000;"><span style="font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;"><span style=" ;"><span>Co polecacie Smile</span></span></span></span></p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
Chcesz pomóc? Wstaw jako sygnature na innym forum:


[Obrazek: userbar.png]

Zapraszam do odwiedzin strony  http://portal.pcmod.pl/


Asus P5B Premium :: QuadCore Intel Core 2 Quad Q8300, 2500 MHz (7.5 x 333) BOX :: 2x 2 GB PATRIOT DUAL  :: ATI Radeon HD 5770 :: 6x Seagate ST3500320AS 500GB :: HIPER Type-R 580W

Odpowiedz
#2
Z atramentowych to drukarki epsona są tanie w eksploatacji. Chyba że poszukujesz laserowej, w twoim wypadku tak będzie pewnie lepsza. Jeśli drukujesz dużo dokumentów-laserowa, grafika zdjęcia-atramentowa.

Odpowiedz
#3
Mam teraz HP Photosmart c5280, niestety nie sprawdza się u mnie . Drukuje raz na kiedyś , ale jak zacznę to schodzą z 3 ryzy papieru.
Przy drukarce atramentowej dysze zawsze mi w takim odstępie zasychają , jak zapomnę regularnie drukować .Idealnym rozwiązaniem byłaby dlatego drukarka laserowa . Tańsza w eksploatując i nie ma co zaschnąć Smile
Chcesz pomóc? Wstaw jako sygnature na innym forum:


[Obrazek: userbar.png]

Zapraszam do odwiedzin strony  http://portal.pcmod.pl/


Asus P5B Premium :: QuadCore Intel Core 2 Quad Q8300, 2500 MHz (7.5 x 333) BOX :: 2x 2 GB PATRIOT DUAL  :: ATI Radeon HD 5770 :: 6x Seagate ST3500320AS 500GB :: HIPER Type-R 580W

Odpowiedz
#4
Może:
-hp cp 1515
-Konica Minolta Magicolor 1650EN
-Samsung CLP-320

Odpowiedz
#5
Brother MFC-7860DW AIO WIFI DUPLEX. Zdecydowanie świetny model! ;-)
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Urządzenie wielofunkcyjne do 300zł kamilowskikamil 3 8,731 2011-03-19, 15:43:47
Ostatni post: piotrvx

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości