Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tablet
#1
<p>Witajcie. Zamierzam kupić tablet. Celuję w <a href="http://www.alsen.pl/notebooki,k19/tablety,k354/tablety,l355/apple-ipad2-black-macos-a5-1ghz-64gb-wifi-9-7,p38526.html">Apple iPad 2 blac MacOS</a>. Co możecie o nim powiedziec?</p>
Odpowiedz
#2
<p>Przede wszystkim musisz odpowiedzieć sobie na pytanie do czego ma ci służyć. Osobiście traktuję tablet jako gadżet, więc nie dałbym 3,5k za ipada. Jeśli szukasz czegoś małego do internetu to zdecydowanie lepszy będzie netbook. Natomiast jeśli celujesz w gadżet to ipad będzie tutaj na miejscu, natomiast funkcjonalniejsza wydaje mi się motorola xoom, lub samsung galaxy tab .</p>
<p>Gdybym ja kupował tablet to wziąłbym xooma Wink</p>
Odpowiedz
#3
Netbooka mam, tak więc się nie martw Big Grin Szukam tabletu to szukam tabletu i juz Big Grin Mówisz o tym urządzeniu? Motorola Xoom Tablet/Android Honeycomb. Dlaczego akurat to?
Odpowiedz
#4
Przede wszystkim ma lepszą matrycę (wyższa rozdzielczość, dzięki czemu lepiej będzie się korzystać np. z internetu), więcej ramu (będzie płynniejszy), procesor tegra 2 (podobne parametry jak procek ipada, ale nie wiem jak z wydajnością). No i interfejs. Myślę, że android jest bardziej plastyczny i łatwiej dopasować go do swoich potrzeb.
Odpowiedz
#5
No i został wybrany ten: LG Electronics SWIFT TAB V900
Odpowiedz
#6
<p>
(2011-09-30, 22:51:02)danello napisał(a): No i został wybrany ten: LG Electronics SWIFT TAB V900
</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>Nie znam tego modelu. Recenzja mile widziana Smile</p>
Chcesz pomóc? Wstaw jako sygnature na innym forum:


[Obrazek: userbar.png]

Zapraszam do odwiedzin strony  http://portal.pcmod.pl/


Asus P5B Premium :: QuadCore Intel Core 2 Quad Q8300, 2500 MHz (7.5 x 333) BOX :: 2x 2 GB PATRIOT DUAL  :: ATI Radeon HD 5770 :: 6x Seagate ST3500320AS 500GB :: HIPER Type-R 580W

Odpowiedz
#7
Postaram się napisac kilka słów na dniach ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości