Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak dodać recenzje gry?
#1
Teraz, jeżeli chcesz dodać z recenzji gry, skorzystaj z generatora.
http://www.gamegen.forum.pcmod.pl/
Wpisujesz odpowiednie dane tj. tytuł, opis, linki do zdjęć, a całą brudną robote generator robi za Ciebie i wstawia ładne belki Wink.
Chcesz pomóc? Wstaw jako sygnature na innym forum:
[Obrazek: 993a3cb39134bda0.gif]
Kod znajdziesz tutaj: http://forum.pcmod.pl/viewtopic.php?pid=522#p522

Asus P5K WS :: E2160 @ 3,63GHz BOX :: 2x1GB Geil Ultra DDR2 800MHz CL4 :: Galaxy 7600GS 128MB 1.4ns 500/1400 @ 600/1800 16k 03 :: Seagate ST3250410AS 250GB :: Amacrox Warrior AX-450PNF
Odpowiedz
#2
link nie działa wyskakuje
Not Found

The requested URL / was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2.2.9 (Debian) PHP/5.2.6-5 with Suhosin-Patch Server at www.gamegen.forum.pcmod.pl Port 80
;]
<2x2GB RAM DDR2>

GAME IS NEVER OVER
Odpowiedz
#3
Nie wiem co jest powodem tego, że link nie działa, ale puki co masz tu inny link http://www.gen-pcmod.yoyo.pl/
[Obrazek: 72566d3d7f12c8c9.png]
MSI P45 Neo2-FR :: Intel C2D e8400 @ 3.00GHz BOX :: 2x2GB Patriot DUAL 800Mhz Extreme Performance :: ZOTAC GEFORCE 9600GT 512MB DDR3 256BIT :: 640GB Samsung HD642JJ SATAII 16MB cache :: Chieftec CFT-560A-12S 560W DUALXEON

[Obrazek: modbrl.gif]
Odpowiedz
#4
Przy ocenianiu gier dużą rolę odgrywa również muzyka, tak więc polecam dodanie do ocen gry również sekcję "Muzyka". Nie wiem jak dla innych ale dla mnie, jeżeli muzyka w grze jest zła, to często w nią nie gram Wink
-- Intel Pentium M730 1,6 GHz -- 2 GB DDR-2 -- Intel Mobile 915GMS 224 MB -- 100 GB UltraATA 100 -->> LAPTOP
-> StepMania player <-> UltraStar singer <-> PlayStation User <-> NES owner <-> Rock, Punk, Metal listener <-
[Obrazek: imgzn7pg9.gif]
Odpowiedz
#5
Popieram przedmówce, jeśli gra ma smętną muzykę to źle się w nią gra i raczej niechętnie spędza się przy niej więcej czasu.
<2x2GB RAM DDR2>

GAME IS NEVER OVER
Odpowiedz
#6
Jeżeli chodzi o muzykę to uważam iż największe znaczenie ma przy grach sportowych (najczęściej wyścigówki, THPS i podobne jemu, itd)

Co do gier to uważam że powinny być dynamiczne lecz nie przesadzone Smile Najczęściej pasuje tutaj rock i podobne mu style Smile Co do samych dźwięków to ja oczekuje zawsze bardzo dużo, chociażby kroki, szumy morza czy wiatru, itp. Mamy rok 2009 i ja już od producentów gier oczekuję realizmu. Od strony muzycznej gry prezentują się aktualnie całkiem nieźle, lecz muszę przyznać że takie efekty jak chociażby samochody pozostawiaja wiele do życzenia. Jedyne co nie zadowala jeszcze mnie to niestety grafika (tak, oczekuje pełnego realizmu) choć musze przyznać że coraz częściej jestem coraz milej rozczarowywany Big Grin

pozdrawiam
Cinek
[Obrazek: 993a3cb39134bda0in4.gif]
Odpowiedz
#7
No Cinek teraz to Ty mnie zaskoczyłeś bardzo pozytywnie - słuchacz Hip-Hopu poleca Rock w grach Smile Dobrze mówisz, nie tylko o rodzaju muzyki. Dzwięki w grach są dobre, lecz często faktycznie można się albo nieźle pośmiać albo załamać z braku podobieństwa do rzeczywistości Big Grin a co do grafiki, fajnie jest gdy jest ładna, lecz nie wymagam zbyt dużo. Mi z reguły wystarczają gry o grafice PSX lub PS2 (jest to też po części spowodowane tym że nic innego mi a kompie nie pójdzie Big Grin).
-- Intel Pentium M730 1,6 GHz -- 2 GB DDR-2 -- Intel Mobile 915GMS 224 MB -- 100 GB UltraATA 100 -->> LAPTOP
-> StepMania player <-> UltraStar singer <-> PlayStation User <-> NES owner <-> Rock, Punk, Metal listener <-
[Obrazek: imgzn7pg9.gif]
Odpowiedz
#8
(2009-04-18, 22:59:43)BartekSzzz napisał(a): No Cinek teraz to Ty mnie zaskoczyłeś bardzo pozytywnie - słuchacz Hip-Hopu poleca Rock w grach Smile

wiesz.... nie każdy rodzaj muzyki pasuje do każdej gry Wink Przede wszystkim rock jest muzyką dynamiczną i można ją wcisnąć prawie wszędzie gdzie dzieje się jakaś "akcja" (szybka jazda autem czy nawet nawalanka typu Quake III ArenaHeart). Moja muzyka będzie bardziej pasować do gier z takim klimatem (GTA, Saints Row, itp).

pozdrawiam
Cinek
[Obrazek: 993a3cb39134bda0in4.gif]
Odpowiedz
#9
W tym temacie piszemy tylko posty dotyczące generatora (dodawania recenzji), jeżeli chcecie sobie porozmawiać gdzie jaka muzyka pasuje, proszę was załóżcie sobie inny temat.
[Obrazek: 72566d3d7f12c8c9.png]
MSI P45 Neo2-FR :: Intel C2D e8400 @ 3.00GHz BOX :: 2x2GB Patriot DUAL 800Mhz Extreme Performance :: ZOTAC GEFORCE 9600GT 512MB DDR3 256BIT :: 640GB Samsung HD642JJ SATAII 16MB cache :: Chieftec CFT-560A-12S 560W DUALXEON

[Obrazek: modbrl.gif]
Odpowiedz
#10
Super na pewno się przyda kiedyś Smile
Odpowiedz
#11
W Polsce zakłady sportowe to nie tylko sposób na dobrą zabawę, ale także możliwość poczucia się częścią gry i wspierania swoich ulubionych drużyn.

Jeśli i Ty pasjonujesz się światem zakładów sportowych, polecam Ci odwiedzenie strony https://vulkan-vegas-bonus.pl. Jest to świetna platforma, na której znajdziesz wiele ciekawych wydarzeń sportowych i wysokie kursy. Dodatkowo często pojawiają się różne promocje i bonusy, które sprawiają, że gra jest jeszcze bardziej ekscytująca.

Obstawianie zakładów sportowych w Polsce to ekscytująca przygoda, która przynosi wiele emocji i wrażeń. Zawsze cieszę się każdą chwilą śledzenia meczów i typowania.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości