Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam Pozycjonera do zarabiania w CPA
#1
Cześć,

Moją charakterystyczną cechą jest ogromne doświadczenie w zarabianiu online. Przez ostatnie lata zarabiałem pieniądze w sieciach tj: CPA/PPA/PPI. Efekt – krótki czas, minimum wysiłku i naprawdę godziwe pieniądze. 

W swojej pracy skupiłem się na zagranicznych sieciach. Ich oferty są o wiele bardziej korzystne aniżeli polskie sieci. Z łatwością mogłem zyskać satysfakcjonujące pieniądze, jednak coś mnie ograniczało - pozycjonowanie. Chciałbym jednak wrócić i uzyskać większe efekty i do tego potrzebuję prawej ręki/wspólnika – pozycjonera Globalnego.
 
A teraz oferta dla Ciebie. Jeżeli potrafisz zdobyć wysoką pozycję w Google, pozyskać ruch zagraniczny i jesteś zainteresowany podjęciem długiej współpracy to zapraszam do kontaktu. 

Zapraszam do współpracy osoby, które: 

⦁ Cechują się pasją ale i odpowiedzialnością 
⦁ są wytrwałe, skuteczne i kreatywne
⦁ Dysponują wolnym czasem 
⦁ Chcą wspólnie zarobić duże pieniądze 
⦁ Posiadają odpowiednie umiejętności SEO/ Pozycjonowania - Globalnego - najważniejszy czynnik
⦁ Potrafią pracować w grupie i są zaangażowane

Jeśli chcesz wspólnie ze mną zarabiać na sieciach CPA/PPI, wystarczy że napiszesz maila i przedstawisz mi swoją osobę. 
Szczegółowe informację udzielę każdej osobie wstępnie zainteresowanej projektem.

Adres E-mail: bartekr@gmail.com

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
[quote pid='42496' dateline='1522438882']
Szukasz pomocy profesjonalistów????
[/quote]

Pomoglismy już setkom firm, realizując i nadzorując tysiące kampanii reklamowych,

Jako https://www.inseo.pl/ jedna z pewniejszych firm na rynku polskim od kilkunastu lat świadczymy usługi w zakresie SEO/SEM, skutecznie przekładając nasze działania na rozpoznawalność wielu znanych Ci marek.

Zapewnimy Ci wielopłaszczyznowe korzyści: wizerunkowe, merytoryczne i finansowe. Odpowiednia analiza jest bardzo ważna, gdyż czasem potencjalnie interesujące frazy mogą okazać się niewartościowymi ze względu na znikomą ilość wyszukań w skali miesiąca.

Jezeli jest ktos zainteresowany Zapraszamy do kontaktu 

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości