Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkolenie Google Analytics
#1
Szukacie idealnego szkolenia które pozwoli wam wybadać rynek czego pragną użytkownicy internetu i jak najlepiej do nich dotrzeć? Szkolenie tego zakresu szkolenie google analytics pozwoli wam poznać dokładnie Google Analytics, Google Tag Managera czy co to jest i jak działa obecnie współczynnik konwersji !
Odpowiedz
#2
(2016-06-03, 17:54:44)fillip445t napisał(a): Szukacie idealnego szkolenia które pozwoli wam wybadać rynek czego pragną użytkownicy internetu i jak najlepiej do nich dotrzeć? Szkolenie tego zakresu szkolenie google analytics [/url][url=http://www.conversion.pl/szkolenia/]pozwoli wam poznać dokładnie Google Analytics, Google Tag Managera czy co to jest i jak działa obecnie współczynnik konwersji !

Moim zdaniem warto pomyśleć nad czymś takim jak szkolenie. Można też dużo znaleźć darmowych od samego google. Polecam poszukać Smile
system wms - magazyn wysokiego składowania
Odpowiedz
#3
Mój kolega który prowadzi  sklep z modą męską własnie miał takie szkolenie u siebie w firmie i sama miałam okazję uczestniczyć. Jednak napewnoe całośći wiedzy nie da sie przekazać w ciągu tych 3 godzin w których ja uczestniczyłam. Powinno być to działami rozłozone w ciągu kilku dni a niestety większość firm idzie na masówkę.
Odpowiedz
#4
Jeśli ktoś zajmuje się pozycjonowaniem stron, lub nawet posiada własną stronę, którą chce wypozycjonować to moim zdaniem takie szkolenie jest jak najbardziej potrzebne. Uważam, że trzeba się ciągle rozwijać i nie można stać w miejscu. Marketing internetowy jest bardzo dynamiczny.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Polecacie szkolenie z GA? kinos 2 4,102 2023-01-13, 18:59:02
Ostatni post: burak
  Google: profil musi być publiczny piotrvx 0 5,199 2011-07-13, 20:43:52
Ostatni post: piotrvx
  Znudziły Ci się standardowe Google? Ztuninguj je :D BartekSzzz 2 8,002 2009-04-16, 22:52:33
Ostatni post: BartekSzzz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości