Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakieś braki?
#1
Od jakiegoś czasu strasznie źle się czuję. Robiłem sobie wszelkie podstawowe badania i wstępnie z samej krwi mi wyszło, że mam braki w potasie i jeszcze czymś tam, czytałem o tym artykuł http://www.biomedical.pl/zdrowie/brak-potasu-6193.html  ale jakoś nie wiem czy to ma takie znaczenie, ktoś z Was miał podobne doświadczenia jeśli chodzi o takie prozaiczne powody do naprawdę złego samopoczucia?
Odpowiedz
#2
Też miałem kiedyś problemy zdrowotne i chodziłem od lekarza do lekarza, ale żaden nie był w stanie stwierdzić co mi jest. Kierowali mnie na kolejne badania, z których wynikało, że teoretycznie wszystko jest w porządku. Ale co jakiś czas miałem sztywnienie dolnych kończyn i omdlenia bez powodu. Właściwie do tej pory nie zdiagnozowano u mnie żadnej choroby, są same przypuszczenia, ale badania niczego nie wykazują.
Odpowiedz
#3
Muszę przyznać, że taka nietolerancja laktozy u niemowląt może być dość kłopotliwa, jednakże nie jest to rzadkie zjawisko. Warto wiedzieć jak sobie z tym poradzić, a także Jakie mogą być tego objawy. Widziałam że na stronie portalu niezbednikmlodejmamy.pl można znaleźć artykuł poświęcony tej tematyce, więc myślę, że warto się z nim zapoznać
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości