Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,
Czy gracie w MMORPG? Jakie? Osiągnięcia? - Wersja do druku

+- Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking, (https://forum.pcmod.pl)
+-- Dział: Serwis Software (https://forum.pcmod.pl/forum-5.html)
+--- Dział: Gry (https://forum.pcmod.pl/forum-28.html)
+--- Wątek: Czy gracie w MMORPG? Jakie? Osiągnięcia? (/thread-96.html)



- Raga - 2008-10-05

Jakoś 2 lata temu po tym jak straciłem postać i itemy wartą ponad 2000zł do gry Kalonline.
Po tym czasie zawsze próbowałem jakoś wrócić do tej gry, bez skutecznie.
Próbowałem inne Silkroad (boty), Cabal (bezpłciowa), Knight Online(turasy), Guild Wars (komerche czuć) i wiele wiele innych w tym L2, WOW (na prywatach). Zazwyczaj dochodziłem do 30-40 levelu i rzucałem gre.
Obecnie nie gram w żadne MMORPG.
Jestem ciekawe czy wy w coś gracie obecnie? W co? Od ilu? Co tam posiadacie?


- cinek - 2008-10-05

cóż... historia u mnei nie za ciekawa i wole o niej dużo nie pisać ale ja swojego czasu grałem w ten syf MMORPG zwany OGame. Cóż... półtora roku gry i mój najlepszy wynik to coś około 230miejsca na uni37 w sojuszu HEAVEN Wink

W tym miejscu chce wszystkich uprzedzić
TE GRY UZALEŻNIAJĄ

ja na szczęście nie byłem maniakiem aby siedzieć po nocach ale robiłem inne głupie rzeczy ... niestety Sad aktualnie nie gram i nie zamierzam grać lecz zastanawiam się jak ostrzec innych aby byli świadomi jak bardzo te gry mogą zniszczyć


- BartekSzzz - 2008-10-05

Co do MMORPG - moje doświadczenia w tym typie gier są zerowe, jednak takie gry jak Tibia, Ragnarok są mi znane. Jeżeli komuś zależy na grywalności MMORPG to polecam grę MyFantasy - gra zrobiona w przeglądarce internetowej, grafika jest porównywalna z Final Fantasy 5 na SNESa.


- Raga - 2008-10-05

Święta prawda cinek.
Człowiek nawet nie wie kiedy sie wciąga.

Na odpowiedzi Mamy czy jesteś głodny odpowiadasz nie, bowiem nie ma czasu na jedzenie.
Metabolizm wstrzymany, przez co do toalety chodzimy rzadziej.
Na dwór po co wychodzić, jak tam pada, wieje albo świeci słońce?

Jednak można też grać z umiarem, okazyjnie pograć swoją postacią. Nie wdawać sie w rywalizacje. Po prostu dobrze sie bawić i kontrolować by nie wpaść w nałóg.


- cinek - 2008-10-05

heh... też tak mówiłem na początku... to tylko zabawa, niestety to był tylko początek. I tak samo jest z każdym człowiekiem chodzącym po tej ziemi że zaczynając grać na początku się świetnie bawi a przestaje kontrolować to ile czasu spędza przed głupią grą i potem dzieją się takie rzeczy jak powiedział Raga wyżej


- Rimmon - 2009-02-04

ja gram od 4 lat w World of Warcraft. zabawę z nim zacząłem jeszcze bez dodatków na patchu 1.0.8 a teraz juz pocinam w Wowa z drugim dodatkiem który zwie sie Wrath of The Lich King (oczywiście również śmiga tam sie w świecie z The Burning Crusade). Mam tam 4 postacie, w tym 1 na maksymalnym lvlu i ze tak powiem jestem serwerowym wyjadaczem :p (szczególnie w pvp xD). Dziennie gram po 4-5h, jeżeli nigdzie nie wychodzę, jednak potrafię również grac 24/h przez kilka dni (ci co chodzą ze mną do klasy wiedza o co chodzi - tyg nieobecności ;p).
Gram oczywiście na prywatnym serwie, jednakże bardzo stabilnym o czym świadczy chociaż czas jaki juz ten serwer stoi, i to że sie regularnie posuwa do przodu (wgrywa dodatki i patche).
W sumie to polecam tą gra każdemu maniakowi MMO Tongue


- Mateuszaaa - 2009-02-12

Heh, ja w WOWie miałem kilka razy 40, a raz 65 na prywatach ale to pożeracze czasu. xD


- =^GeNo^= - 2009-02-16

Ja zwykle jako maniak wszelkiej masci gier wkońcu trafiłem do świata MMORPG-ów no i jak to ze mną bywa wpadłem w naug.
Z moich osiągnięć moge wymienić :
-50 lvl w Knigcht online , bardzo fajna gra ale przestalem grać po tym jak ktoś mi się wkradł na konto i skradł wszystkie moje itemki.
-49 lvl w Cabal online ,gra troche bez duszy , bez przerwy bieganie i zabijanie mobków ,zato graficzka wymiata i widowość akcji.
-Oczywiście nie mogło zabraknąć giganta gatunku jakim jest WOW, 4 lata życia zabrane , grałem głównie na prywatnych servach co było główną przyczyną dlaczego przestałem grać (serv sie posypał) ale ogulnie to miło wspominam rajdy na Black temple wieczorkiem z kolegami.
Myśle o powrocie do gry ze względu na nowy dodatek Big Grin
-Aktualnie gram w Age of Conan na polskim serwerze i moge powiedzieć że warto zapłacić abonamęt i powędrować po świecie Conana , ma on swój nieodparty urok i przy okazji pierwsze MMO całkowicie po polsku .
Oprócz tych z którymi sie zżyłem obtarłem sie także o inne.
na nic nie zamienie tego czsu który poświęciłem każdej produkcji.
MMO RZĄDZI Big Grin


RE: Czy gracie w MMORPG? Jakie? Osiągnięcia? - pawel21 - 2011-09-09

20lvl Tibia
49 WoW
Szkoda mi czasu na to troszkę...