Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,
SAPPHIRE Radeon HD 7970 TOXIC i Vapor-X już wkrótce w sprzedaży - Wersja do druku

+- Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking, (https://forum.pcmod.pl)
+-- Dział: FAQ - poradniki, recenzje (https://forum.pcmod.pl/forum-128.html)
+--- Dział: Newsy (https://forum.pcmod.pl/forum-23.html)
+--- Wątek: SAPPHIRE Radeon HD 7970 TOXIC i Vapor-X już wkrótce w sprzedaży (/thread-7316.html)SAPPHIRE Radeon HD 7970 TOXIC i Vapor-X już wkrótce w sprzedaży - piotrvx - 2012-06-26

W związku z oficjalną premierą Radeonów z serii HD 7970 GHz Edition opartych na ulepszonym rdzeniu Tahiti - XT2, firma SAPPHIRE informuje, że jej autorskie karty stworzone na bazie tego unowocześnionego i jeszcze bardziej wydajnego procesora graficznego pojawią się na rynku w przeciągu najbliższych kilku tygodni. Decyzja o przesunięciu oficjalnych premier długo wyczekiwanych kart graficznych wynika z dążenia firmy SAPPHIRE do dostarczania użytkownikom najwyższej jakości, dopracowanych produktów.
W okresie wakacyjnym zaprezentowane zostaną Radeony HD 7970 w doskonale znanych wersjach TOXIC oraz Vapor-X. Warto podkreślić, że SAPPHIRE Radeon HD 7970 TOXIC będzie pierwszą kartą z tej edycji w rodzinie HD 7000. SAPPHIRE HD 7970 TOXIC to produkt skierowany do najbardziej wymagających użytkowników, którzy jeszcze bardziej chcą zwiększyć możliwości fabrycznie podkręconej karty.
Z kolei SAPPHIRE HD 7970 Vapor-X to propozycja dla osób ceniących sobie nie tylko bardzo wysoką wydajność, ale również oczekujących szczególnie cichej pracy coolera karty graficznej, a także kładących nacisk na jej niskie temperatury pracy.
Pełne specyfikacje obu produktów zostaną udostępnione wkrótce.