Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,
Iphone - Wersja do druku

+- Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking, (https://forum.pcmod.pl)
+-- Dział: Hardware - Komputery stacjonarne (https://forum.pcmod.pl/forum-4.html)
+--- Dział: Mobile (https://forum.pcmod.pl/forum-31.html)
+--- Wątek: Iphone (/thread-60.html)[PHP]HEX na ASCII zamiana - cinek - 2008-09-05

Witam

Chciałbym tutaj porozmawiać z Wami na temat tego tel Smile
a więc:

[Obrazek: spec.jpg]

[Obrazek: 56012]

[Obrazek: 56013]

Nie ma programowej metody na usunięcie SIM-locka z iPhone'a 3G. Możliwe jest tylko zastosowanie cud-karty kosztującej 100 złotych, która a) może nie zadziałać, b) w jednym na pięć przypadków zablokuje się w slocie.

Podczas testów po raz pierwszy tel działał na tej karcie-cud przez 4 godz po czym tel najprawdopodobniej chciał sie aktywować przez internet i było koniec zabawy, karta przestała działać :/ Tel trzeba było rozkręcić i wtedy można było wyciągnąć daną kartkę, podobnie skończyło się podczas kolejnych prób gdy kata się zaklinowała w tel.

A wiec podsumowując NIE NALEŻY kupować iphona za granicą. Najlepiej kupić w Erze lub Orange.

Co Wy sądzicie na ten temat ? wyrażajcie swoje opinie na ten temat Smile

pozdrawiam


[HTML][PHP]Przekierowanie na strone lub adres lokalny - BartekSzzz - 2008-09-05

Moja opinia na temat iPhone'a jest następująca - tele z WM i tak będą dla mnie najlepsze a firma Apple niech pozostanie przy tworzeniu kompów i odtwarzaczy MP4. Dotykowy ekran w telach już od dawna jest znany (może nie tak długo w Polsce) tak więc nie jest to nowość. Platforma WM oferuje dużą ilość oprogramowania na swój system a Apple dopiero raczkuje pod względem przenosnych urządzen telekomunikacyjnych. Reklama dźwignią handlu tak więc uważam że po reklamach w TV iPhone znajdzie mimo wszystko wielu nabywców.


Ortografia polskich supermarketów... - norbert - 2008-09-05

Ja powiem tak: telefon powinien wysyłac smsy, łapać zasięg, bateria powinna trzymac maksymalnie dlugo. Jezeli ma aparat i mp3 to dobrze ale nie konieczne, wiec na temat iPhona powiem tyle ze jest to gadżet oferowany przez firme apple Smile internet, rozmowy 3G itd... fajne, ale z drugiej strony chyba jednak troche kosztowne i nie dopracowane w Polsce. iPhone to wg mnie zabawka którą nadziane dzieciaki moga szpanowac w szkole ;]


MSI K9N Ultra, podłączenie SATA, Wentylatora, Reset, USB, Speaker itd. - BartekSzzz - 2008-09-06

Co do niedopracowania - popieram Cię Norbert. Spójrzmy na to tak:
- rozmowy 3G - tylko w dużych miastach lub przy specjalnych punktach
- internet Wi-Fi - tak samo, tylko wyznaczone punkty (testowałem jeden z punktów w dzierżoniowskim rynku na dwóch innych urządzeniach i nie uzyskałem połączenia). Można byłoby korzystać z Wi-Fi stojąc przy routerze albo znając wszystkie klucze WEP do każdej z radiowych sieci Big Grin
Tak więc uważam ze iPhone w Polsce nie wykorzysta w pełni tego, co naprawdę oferuje.