Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,
Testy sprzętu: Sapphire Edge-HD, Sapphire Edge-HD2, Sapphire Edge-HD3 - Wersja do druku

+- Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking, (https://forum.pcmod.pl)
+-- Dział: FAQ - poradniki, recenzje (https://forum.pcmod.pl/forum-128.html)
+--- Dział: Newsy (https://forum.pcmod.pl/forum-23.html)
+--- Wątek: Testy sprzętu: Sapphire Edge-HD, Sapphire Edge-HD2, Sapphire Edge-HD3 (/thread-5355.html)Testy sprzętu: Sapphire Edge-HD, Sapphire Edge-HD2, Sapphire Edge-HD3 - Olbi - 2012-02-22

Firma Sapphire do tej pory znana była z produkcji kart graficznych z chipsetem Radeon oraz płyt głównych z chipsetami AMD i Intel. W swoim dorobku Sapphire ma również zasilacze, ale przyszło pora na nowy segment rynku, który przybiera na sile. Chodzi mianowicie o miniaturowe komputerki, które pobierają mało energii, mają właściwości HTPC, ale jednocześnie potrafią posłużyć za zwykłą jednostkę do przeglądania internetu i podstawowych prac biurowych.

Dzięki uprzejmości polskiego oddziału Sapphire, do naszej redakcji trafiły trzy modele: Sapphire Edge-HD, Sapphire Edge-HD2, Sapphire Edge-HD3. Każdy z nich wygląda praktycznie tak samo, posiada wymiary 19,3 x 14,8 x 2,2 cm, a różni się zawartymi w swoim wnętrzu podzespołami.

Więcej na osworld.pl.