Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,
ROM Windows Phone 7 już jest! - Wersja do druku

+- Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking, (https://forum.pcmod.pl)
+-- Dział: Hardware - Komputery stacjonarne (https://forum.pcmod.pl/forum-4.html)
+--- Dział: Mobile (https://forum.pcmod.pl/forum-31.html)
+--- Wątek: ROM Windows Phone 7 już jest! (/thread-392.html)ROM Windows Phone 7 już jest! - piotrvx - 2010-05-28

[Obrazek: winpho7-leak-rom.png]


No, użytkownicy mocniejszych urządzeń pracujących pod kontrolą Windows Mobile mogą szykować się do wielkiego świętowania: wyciekł ROM Windows Phone 7!


Oczywiście portowanie systemu dla smartfonów z Windows Mobile potrwa trochę dłużej niż zwykle, ponieważ został w dużej części napisany na nowo ale użytkownicy HTC HD2 mogą już zacząć myśleć o tym, że za jakiś czas na ich urządzeniu wyląduje najnowszy system Microsoftu. Mam nadzieję, że również słabsze urządzenia otrzymają w końcu wydajnie działający port Windows Phone 7. Chętnie sprawdziłbym jak sprawuje się na Touch Pro2. Gwoli szczegółów technicznych: ROM został wyciągnięty z urządzenia o kodowej nazwie HTC Mondrian a build z jakim mamy do czynienia to WindowsMobile_7_AKU_6176, język to angielski (0409_WWE). Temat na xda-developers.com z którego można pobrać obraz systemu znajduje się pod tym linkiem (klik).


RE: ROM Windows Phone 7 już jest! - bioevo - 2010-06-08

Nie ma się co cieszyć, Android i tak jest lepszy Wink

A tak na poważnie: Mam nadzieję że dopracują ten systemik i może zaczną go ładować do padów, których to mamy ostatnio wysyp, lecz martwi mnie że wciskają na te biedactwa zwykłego Wina 7, co jest moim zdaniem przesadą, bo wolę mieć bardziej okrojony system, ale działający płynniej.


RE: ROM Windows Phone 7 już jest! - WiateR - 2010-06-09

N to już lepszy byłby Windows Embedded Compact 7, który pojawi się np. w tablecie od MSI.

A co do Androida to się zgadzam Wink Sam działam na Motoroli Milestone i jestem w 120% zadowolony.