Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,
Huawei Honor zaprezentowany - Wersja do druku

+- Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking, (https://forum.pcmod.pl)
+-- Dział: FAQ - poradniki, recenzje (https://forum.pcmod.pl/forum-128.html)
+--- Dział: Newsy (https://forum.pcmod.pl/forum-23.html)
+--- Wątek: Huawei Honor zaprezentowany (/thread-2985.html)Huawei Honor zaprezentowany - piotrvx - 2011-10-13

Huawei, którego model Ideos U8500 jest promowany przez Kubę Wojewódzkiego w Play, postanawia wprowadzić model z wyższej półki – Honor.Czy to szansa dla chińskiego producenta na zaistnienie w sektorze okupowanym przez HTC i Samsunga?

Według Huawei ich flagowy model ma konkurować z Sony Ericsson Xperia arc S czy Galaxy S Plus Samsunga.

Telefon zostanie wyposażony w jednordzeniowy procesor o taktowaniu 1,4 GHz i 512 megabajtową pamięć RAM. Obraz ma wyświetlać 4″ ekran o rozdzielczości 480 x 854. Smartfon zostanie wyposażony w 8 MPx aparat i 2MPx kamerę do wideorozmów. Urządzenie będzie pracować pod kontrolą Androida w wersji 2.3.5. Wedle zapewnień Huawei telefon ma działać na baterii do 3 dni dzięki baterii o pojemności 1900 mAh i udostępnione mają być różne wersje kolorystyczne Honora.

 

Urządzenie zapowiada się ciekawie i jeśli zostanie dobrze wykonane może powalczyć w sektorze high-endów. Nie wiadomo natomiast nic o dostępności Honora w Polsce – co jednak wydaje się możliwe, gdyż w naszym kraju wydano już kilka modeli Huawei.

(Autor: Wilk)