Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,
Microsoft o roku 2019 - Wersja do druku

+- Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking, (https://forum.pcmod.pl)
+-- Dział: FAQ - poradniki, recenzje (https://forum.pcmod.pl/forum-128.html)
+--- Dział: Newsy (https://forum.pcmod.pl/forum-23.html)
+--- Wątek: Microsoft o roku 2019 (/thread-219.html)- cinek - 2009-03-02

Znalazłem bardzo fajny krótki artykuł

http://republika.onet.pl/35526,26,1,51,fabryka.html

Ten film(optymistyczny jak wszystkie technonowinki Microsoftu) pokazuje wiele bardzo różnych gadżetów i bajerów które jak dotychczas znane są tylko z filmów scie-fi.

Osobiście do gustu przypadły mi:
-dotykowy stół
-dotykowy panel (z jakiegoś bióra czy coś)
-duuuużo nowszy sprzęt medyczny


Zapraszam wszystkich serdecznie do dyskusji nad przyszłościowymi technonowinkami Wink


- Raga - 2009-03-02

Wyglada bardzo futurystycznie i nierealnie.
Zapewne jakieś marketingowe demo Microsoftu.


- ad3k - 2009-03-02

Rzeczywiście większa część tych gadżetów jest lekko nierealna, jednak mimo wszystko ciekawie się prezentuje (chociażby te różnorakie analizatory, chodzi mi o te urządzenia w stylu: wchodzi kobieta do domu, a tam jej imię i nazwisko, lub z tą roślinką). Na pewno tego typu urządzenia ułatwiłyby, a jednocześnie unowocześniłyby ludzie życie Smile


- BartekSzzz - 2009-03-02

Świetny filmik, przyszłościowy i to bardzo. Najbardziej podobała mi się przeglądarka wiadmości w gazecie i translator mowy w czasie real-time. Bardzo nietypowe rozwiązania. Uważam że z naszej perspektywy czasu wygląda to dziwnie, ale wcale bym się nie zdziwił gdyby te rozwiązania znalazły miejsce w codziennym życiu za pare(-naśie/-dziesiąt) lat.


- =^GeNo^= - 2009-03-03

Jak dla mnie to w sumie fajne rozwiązania i myślę, że przyszłość może tak wyglądać ale to pewnie potrwa trochę dłużej, albo ludzie się dłużej będą do tego przyzwyczajać. Mi by taki świat pasował jak najbardziej ale kiedy to nastąpi w Polsce ??


- BartekSzzz - 2009-03-03

Hehe dobre pytanie GeNo, Polska pewnie będzie jak zwykle opóźniona w nowinkach elektronicznego świata (no chyba, że coś nowego powstanie bezpośrednio w Polsce). Big Grin


- Raga - 2009-03-04

Właśnie i może dlatego uznałem, że jest to nierealne skoro w moim umyśle wyimaginowane są całkiem inne priorytety aka dziury w drogach, szkolnictwo, resort NFZ.