Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,
Znikajacy katalog - Wersja do druku

+- Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking, (https://forum.pcmod.pl)
+-- Dział: Serwis Software (https://forum.pcmod.pl/forum-5.html)
+--- Dział: Windows (https://forum.pcmod.pl/forum-15.html)
+--- Wątek: Znikajacy katalog (/thread-2184.html)Znikajacy katalog - Najemnik - 2011-08-25

Stalo sie cos dziwnego po odinstalowaniu 2 gier okazalo sie ze zniknal mi caly folder z grami. W Panelu sterowania w sekcji odinstaluj programy, pare gier bylo wciaz widocznych i dalo sie w calosci odinstalowac procz 1 ktora istnieje niby nadal w tym katalogu ktorego nie widac mimo pokazywania ukrytych folderow i plikow. Mam tylko 1 konto w WIN 7 co jest grane? W funkcji szukaj tez nie moglem znalezc katalogu GRY a okazuje sie ze gra gdzies siedzi w tym niewidocznym katalogu. Czemu nie da sie go znalesc?
RE: Znikajacy katalog - Matslom - 2011-08-26

Panel sterowania--> opcje folderów--> zakładka widok---> na liście jest" ukryte pliki i foldery" i zaznacz pokaż ukryte pliki... Widać ten folder?


RE: Znikajacy katalog - Najemnik - 2011-08-26

Wlasnie go nie widac juz tak robilem
RE: Znikajacy katalog - Matslom - 2011-08-26

A jesteś pewien że go ukryłeś? Może go usunąłeś?


RE: Znikajacy katalog - piotrvx - 2011-08-26

Nie do końca rozumiem , wszystkie gry instalowałeś w tym samym katalogu ? Czy zginął ci skrót w menu start Smile


RE: Znikajacy katalog - Najemnik - 2011-08-27

Gry byly zainstalowane w 1 katalogu. Odinstalowalem tylko 2 i okazalo sie ze zniknal caly katalog. Dziwne bylo to ze w Panelu sterowania/ Dodaj/usun programy widnialy pozostale gry ktore dalo sie odinstalowac mimo iz katalog "gry" nie istnial juz. Wczoraj 2 raz tak mialem po sformatowaniu tej partycji nazwy gier wciaz sie znajdowaly i najezdzajac na 1 z nazw pokazywalo ze gra jest na partycji ktora sformatowalem a wchodza tam nic kompletnie nie bylo, byla pusta(partycja) gre mimo tego dalo sie odinstalowac. W opcjach Folderow mam ustawione  widoczne ukryte pliki i foldery ale nic tam nie bylo mimo ustawienia tej funkcji.
RE: Znikajacy katalog - piotrvx - 2011-08-27

Może być to wina źle napisanego instalatora jakieś gry, gdy ją odinstalowałeś zamiast usunięcia tylko plików z grą , wywalił cały folder. Oznacza to że inne gry będą dostępne w dodaj/usuń programy i skróty ,ale nie będzie ich fizycznie na dysku. Po kliknięciu na skrót wywali ci błąd.


RE: Znikajacy katalog - Najemnik - 2011-08-27

zrobie pozadek w rejestrze zobaczymy jak to bedzie


RE: Znikajacy katalog - Najemnik - 2011-08-28

chce zainstalowac star wars i wciaz pisze ze nalezy go odinstalowac mimo ze nie ma nigdzie skrotu by go odintalowac. Instalujac gre pisze odinstaluj star wars, daje by to zrobil i nagle pojawia sie blad ze nie ma jakiegos pliku. Czyszcilem rejestr CCleaner`em ale nic nie pomoglo moze jest jakis lepszy program?
RE: Znikajacy katalog - piotrvx - 2011-08-28

Spróbuj odinstalować za pomocą aplikacji CCleaner 3.10.1525
http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Program,Windows,13061.html
Potem zainstaluj odnowa .


RE: Znikajacy katalog - Najemnik - 2011-08-28

Sciagalem ta wersje problem w tym ze nie istnieje zaden skrot do tej gry aby ja odinstalowac. Wogole jej nie ma zniknela wtedy wraz z katalogiem i nie wystepuje nawet w Dodaj/Usun. Przy instalacji gry wyskakuje ze 3ba najpierw ja odinstalowac i czy to zrobic jak daje TAk to wstedy wywala blad z jakims tam kodem08... i pisze ze nie mogl znalesc jakiegos pliku


RE: Znikajacy katalog - piotrvx - 2011-08-29

W CCleaner masz wbudowany dezinstalator programów o niebo lepszy od wbudowanego w Windows.