Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,
Domena ze słowem kluczowym najlepsza.. Czy zawsze ? - Wersja do druku

+- Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking, (https://forum.pcmod.pl)
+-- Dział: Programowanie i grafika (https://forum.pcmod.pl/forum-9.html)
+--- Dział: Webmastering (https://forum.pcmod.pl/forum-33.html)
+--- Wątek: Domena ze słowem kluczowym najlepsza.. Czy zawsze ? (/thread-1552.html)Domena ze słowem kluczowym najlepsza.. Czy zawsze ? - piotrvx - 2011-07-21

W tym artykule poruszę trochę temat związany z domenami. Od bardzo dawna jest tak, że  jedną z najlepszych domen jest ta, która będzie w swojej nazwie zawierać jakieś słowo kluczowe, na które jest np. pozycjonowana inie zaprzeczam tego . Jednak spójrzmy też z innej strony. Przykładowo domeny ? Google.pl, Onet.pl, Interia.pl.. w swoich nazwach nie zawierają słów kluczowych jednak są łatwe do zapamiętania i nie są długie i to właśnie chodzi w tym wszystkim.www.pcmod.pl/domena-ze-slowem-kluczowym-najlepsza-czy-zawsze-2    Przeczytaj cały artykuł na portalu.


RE: Domena ze słowem kluczowym najlepsza.. Czy zawsze ? - WiWiAgency - 2017-07-27

Słowa kluczowe w nazwie domeny nie wpływają na pozycjonowanie. Dodatkowo ograniczają trochę działanie na witrynie ograniczając jej tematykę tylko do nazwy domeny.


RE: Domena ze słowem kluczowym najlepsza.. Czy zawsze ? - monik - 2021-12-09

To akurat się zmienia co jakiś czas, natomiast moim zdaniem słowo kluczowe w treści nie ma sensu - zdecydowanie lepiej postawić na fajną nazwę, konkretny brand. U mnie działa https://www.webrange.pl/, widzę efekty, ale strona istniała od dawna, nie wybieraliśmy nowej domeny. W zasadzie od momentu rozpoczęcia współpracy widzę wyłącznie wzrosty i właśnie na takich działaniach mi zależało. Inwestycja zaczęła się zwracać po około 6 miesiącach.