Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,
PeCet na biurku czy na podłodze? - Wersja do druku

+- Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking, (https://forum.pcmod.pl)
+-- Dział: Inne (https://forum.pcmod.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Hydepark (https://forum.pcmod.pl/forum-26.html)
+--- Wątek: PeCet na biurku czy na podłodze? (/thread-11454.html)PeCet na biurku czy na podłodze? - nowakos - 2020-06-05

Umieszczenie jednostki centralnej przy stanowisku ma jakiekolwiek znaczenie dla żywotności zamkniętych w środku podzespołów, czy dla hardware'u takie detale nie mają żadnego znaczenia?
Pytam, bo przymierzam się do kupna nowego biurka z https://malodesign.pl/ - i nie wiem czy zdecydować się na mniejsze, bardziej kompaktowe, czy raczej większe, na którym ustawię i monitory, i PC. Wiadomo, że trzeba zapewnić odpowiedni przepływ powietrza - ale czy np. bliskość dywanu może jakoś "przytkać" chłodzenie z obudowy???


RE: PeCet na biurku czy na podłodze? - piotrvx - 2020-06-16

Kwestia jaka obudowa oczywiście . Ale najlepiej postawić na czymś płaskim (deska itd) jeżeli chodzi o dywan i zachować około 10cm ze wszystkich stron Smile by zapewnić dobry przepływ powietrza.


RE: PeCet na biurku czy na podłodze? - kendi - 2020-11-24

Ja mam na podłodze na biurku zbyt niebezpiecznie łatwo coś wylać i tak dalej. A najlepiej jak jest na podłodze pod biurkiem.