Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,
Trudno zrobić sklep online? - Wersja do druku

+- Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking, (https://forum.pcmod.pl)
+-- Dział: Inne (https://forum.pcmod.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Hydepark (https://forum.pcmod.pl/forum-26.html)
+--- Wątek: Trudno zrobić sklep online? (/thread-10464.html)Trudno zrobić sklep online? - findo - 2016-04-07

Chciałbym zacząć działalność internetową poza sklepem stacjonarnym. Czy trudno będzie mi ogarnąć własny sklep online? Nie mówię o stworzeniu go, bo tego kompletnie nie potrafię i znalazłem już agencję która zajmuje się tworzenie sklepów internetowych poznań , tylko zastanawiam się czy dam sobie radę jeśli chodzi o późniejsze zarządzanie wszystkim itd. jak myślicie?


RE: Trudno zrobić sklep online? - mamaani91 - 2019-07-24

Pracuję u kolegi w sklepie internetowym, znajdziesz nas jak wpiszesz koszule męskie sklep Stylovy i samo zrobienie sklepu jest banalne i proste ale potem reklama i masa osób które obsłużą zamówienia a są to koszty. Jeżeli startujesz ze sklepem internetowym to przygotuj sobię budżet na reklama oraz odrazu dodatkową parę rąk do pomocy.


RE: Trudno zrobić sklep online? - semseopozycj - 2019-08-29

Dobrze, że znalazłeś agencję, która stworzy Ci sklep, ale powinieneś też poważnie rozważyć skorzystanie z usług specjalistów od marketingu internetowego. Szczególnie na początku działalności ważne jest, aby móc dotrzeć do klientów. Praca nad pozycjonowaniem twojej strony z pewnością się opłaci i biznes będzie się prężnie rozwijał.