Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,
Nowy system Microsofta! - Wersja do druku

+- Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking, (https://forum.pcmod.pl)
+-- Dział: FAQ - poradniki, recenzje (https://forum.pcmod.pl/forum-128.html)
+--- Dział: Newsy (https://forum.pcmod.pl/forum-23.html)
+--- Wątek: Nowy system Microsofta! (/thread-102.html)- ad3k - 2008-10-12

Cytat:Jest duża szansa, że nowy system operacyjny największego producenta oprogramowania komputerowego - firmy Microsoft - zagości w naszych komputerach już w przyszłym roku. Powodem przyspieszenia premiery ma być słaba popularność Visty.
Z informacji pojawiających się w Internecie wynika, że nowy system operacyjny roboczo nazywany Windows Seven już trafił kluczowych partnerów Microsoft . Mówi się, że nowy system na rynku może zadebiutować już w połowie 2009 roku. Wcześniej mówiono, ze zadebiutuje najwcześniej w 2010 roku.
News pochodzi z tej strony: Klik


Od siebie chciałbym tylko dodać, że z tego co gdzieś czytałem (może to nie być prawdą) nowy system ma nosić nazwę Vienna.


=====
Edit:
Jeszcze taka informacja z wikipedii http://pl.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Windows_7


- cinek - 2008-10-12

Nie mam teraz czasu aby przeczytać na wiki co jest napisane o tym windowsie ale mam nadzieje że nie będzie taki RAMożerny nak VISTA i przykuje moją uwagę na tyle aby sprawdzić i przetestować nowy produkt firmy Microsoft Smile

jak przeczytam na wiki co piszą to może napisze coś więcej Tongue


- ad3k - 2008-10-12

Ja już rzuciłem okiem na to info z wiki i z tego co tam piszą pierwotnie mieli tworzyć całkiem nowe jądro, ale potem powiedzieli że są całkowicie zadowoleni z aktualnego i nie będą go zmieniać .


- BartekSzzz - 2008-10-12

Na Wikipedii można znaleźć link, gdzie jest już pierwszy test systemu. Jak można w nim wyczytać, Windows Seven to jak na razie baaardzo wczesna beta, ponieważ zauważono mnóstwo błędów i niedoróbek (również względem Visty). Najbardziej ubawiła mnie informacja o instalacji, a mianowicie tekst:
Kod:
Po włożeniu płyty instalacyjnej do czytnika DVD
zostaje uruchomiony kreator instalacji, który bardzo
przypomina kreatora znanego z Windowsa Visty.
Nawet przycisk do zainicjowania instalacji to
"Zainstaluj Windows Vista"
Big GrinBig Grin

A propos tego jądra, też mnie rozbawiło to niezdecydowanie ze strony Microsoftu, ale podejrzewam, że oni specjalnie mogą tak mieszać ludziom w głowach aby wywołać większe zamieszanie.

Parę obrazków z systemu Windows Seven link (łudząo podobny do Visty)


- cinek - 2008-11-01

dzisiaj na onecie pojawił się artykuł dotyczący WINDOWS 7

http://republika.onet.pl/29213,25,1,fabryka.html

ja własnie czytam Smile jak spończe to dopisze coś więcej od siebie może Wink


- rubritual - 2008-11-01

Podobieństwo do Visty rzeczywiście jest łudzące. Nie wydaje wam się że ta Vienna to tylko chwyt marketingowy, odgrzewanie kotleta z paroma nowymi bajerami, taki niby service pack 2 ? Zresztą zobaczymy w przyszłym roku Smile