Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,

Pełna wersja: Pagerank PCMod.pl - osiągneliśmy PR2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Forum PCMod.pl wkońcu zmieniło swój PageRank. Big Grin
Niedawno sprawdzałem bylo jeszcze PR0, teraz mamy PR2.
Wkońcu po wpisaniu PCMod, jesteśmy nad serwisem z Espanol.

Teraz trzeba popracować nad szatą forum i optymalizacją dla wyszukiwarek pod dane klucze.

Oczywiście dziękuje wam wszystkim za wsparcie. Tutaj głównie dla ad3k, BartekSzzz, cinek i LoRaX (kolejność alfabetyczna).

Admin Raga.
cieszę się niezmiernie że mogę pomóc w rozwinięciu tego forum Smile Cieszę się że nasze starania przyniosły już jakieś skutki... miejmy nadzieję że za niedługo przyędzie więcej nowych użytkowników a co za tym idzie więcej nowych problemów do dyskusji przez co będziemy mogli się dowiedzieć i nauczyć czegoś nowego Smile

Pozdrawiam
Cinek
Ja też się cieszę, że forum się rozwija i stopniowo na forum przybywa coraz więcej użytkowników. Jestem też niezmiernie szczęśliwy, że mogę pomóc w rozwoju forum (wiem, że to alfabetycznie ale jestem wymieniony jako 1 Tongue).


Pozdrawiam
ad3k
To wielki sukces dla forum, cieszę się że mogę wspólnie z Wami przyczyniać się do rozwoju forum. I dzięki Raga za wyróżnienie Big Grin
virtual phone


thanks for sharing