Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,

Pełna wersja: Szata graficzna dla forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Obecny layout forum nie jest zachęcający.
Beznadziejne logo, styl przestarzały i ikonki niektóre szare i monotonne.
Pytanie kto podjął by sie poprawy wyglądu forum?
Wszelaka pomoc mile widziana, nawet w postaci wskazówek co do jakich kolorów i gdzie.

Co do samego loga, to nie jestem w stanie wykonać lepszego, po prostu to wszystko na co mnie stać, dlatego tym juz musi sie zająć osoba znająca na rzeczy.
Podrzuć mi link do stylu, pomyśle coś Smile
To wszystko? Sorry pisząc styl miałem na myśli cały layoutTongue
To znaczy co konkretnie? Wink
Obrazki są w img.
Szablony include/template
Natomiast style w tym co Ci dałem.
A to taka mieszanina w tym punBB jestTongue
A co byście powiedzieli żeby na logo dać taki stos starych komputerów, porozrzucane klawiatury (ogólnie taki syf) i podpisać "PcMod.pl - komputerowa pasja ponad wszystko"
Jestem wzrokowcem, jak nie zobacze to nie ocenie.
Jednak ad3k powinien wiedzieć Wink.
Z obecnym layoutem według mnie mogło by to nie wyglądać fajnie, po prostu nie pasowałoby.
Tak więc styl Oxygen jest spakowany tutaj:
http://forum.pcmod.pl/pstyle.rar

Do tego stylu przydało by sie dodać obrazki nowych postów, przyklejonych tematów, zamkniętych tematów.
Jeżeli macie problem z CSS dajcie znać. Mi głównie chodzi o stworzenie grafik do tego i zmiany kolorystyki, ew. drobna zmiana układu.
Do stylu wrzuciłem także, uśmieszki. Jak sie nie podobają to też je mozna zmodować.
Zatem, cały czas jechaliśmy na moim logu i stylu Oxygen (który to możesz aktywować w zakładce Profil->Wyświetlanie).
Obecnie forum ma nowy styl (głównie kolorystyka) o nazwie RagaStyle, pozatym kolega ad3k zrobił nowe logo, które to w tym stylu jest wczytane.
Wielkie dzięki dla niego, mam nadzieje, że nowe logo, a przedewszystkim styl sie podobają. Wink
Jeśli chodzi o styl to kolorystyka fajnie dobrana. Jest to zrobione w taki sposób, że nazwy tematów/for przyciągają wzrok, a nie wszystkie inne detale.
a więc nowa szata jest ładna, a że tak powiem... tuning starej ^^

czerwień sprawia że wszystko staje się ładne i czytelne Wink

jednak jak mam być szczery too... brakuje mi tego czegoś bo jednak dalej jest szaro i smutno Sad
Czy można to coś wyrazić w słowach?
Co dodać, żeby nie było tak smutno? Wink
smutno.. cóż chodzi mi o ten szary raczej Wink uważam że trzeba by było zmienić tło (o ile się da) z białego na inny no i ten szaaary Big Grin

edit.

dało by rade zamiast białego tła wstawić obrazek jakiś (w sensie tło) ?
taki banalny przykład
http://www.sm.fki.pl/Grecja/planeta.jpg
a przed tym znajduje się reszta forum o ile wiesz o co mi chodzi Wink
zrobiłem takie oto loga dla naszego forum


w załączniki je macie Smile

mi się osobiście bardziej podoba to białe Wink
czekam na opinie i komentarze Smile
Moje zdanie jest takie: Popracuj nad wycinaniem renderów, ponieważ są one źle wycięte (widać nie wycięte do końca tło). Ogólnie drugie logo nie przypadło mi do gustu. Natomiast jeśli chodzi o pierwsze, napis PCMod.pl nawet, nawet, natomiast ten slogan "Komputery to nasza pasja" biały napis nie może przechodzić w biały odcień, ponieważ w ten sposób napis staje się mało czytelny, bądź wręcz nieczytelny.