Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,

Pełna wersja: Darmowy Antywir.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Darkman

Siema

Czy znacie jakieś dobre darmowe antywiry ?? Coś polecacie ??
Przeniosłem

Co do darmowego antywirusa to Raga ma jakiś bardzo dobry tylko nie pamiętam nazwy
Polecam od siebie Avira AntiVir Personal
Link: http://www.free-av.com/en/download/1/avi...virus.html
Mam go już w sumie 2 lata i nigdy mnie nie zawiódł.
AVG, polecam, darmowy, legalny, wrzucę linka do pobioru avg
Zdecydowanie AVG Free + Spyware doctor.Przez 2 lata uzywalem Avasta.Komp mimo antywirusa i ad-aware ciagle byl zawirusowany,ciagle mulil.Po instalacji AVG i spyware doctor to nie jest ten sam system Smile.Bezposrednio po zmianie Spyware doctor wykryl 49 infekcji a avg 10wirusow .Jeszcze raz AVG!!
Nie ma dobrych i darmowych antywirusów. W domu używałam od dwóch lat Nod 32.
Ale jeżeli brak kasy (więcej się wyda leki uspakajające jak antywirus nie da radySmile )
Polecam Avira AntiVir Personal ? coś tam da rade wykryć, nie zamula systemu , nawet całkiem fajny.
Co do AVG Free to polecam tylko tym osobą które maja 2 giga pamięci i procesor 4 rdzeniowy.
Z darmowych zostaje jeszcze avast ale to dla osób którzy często lubią robić preinstalke systemuSmilelub cieszyć się problemami z netem.
Z tej tragicznej sytuacji może nasz uratować dostępny w komputer świat za darmo płatna wersja
G DATA InternetSecurity 2010 Smile którą mogę śmiało polecić Smile
AVG to jest ten any vir, który mówi dziwnym głosem że baza wirusów została zaktualizowana?
(2009-12-21, 16:13:42)bioevo napisał(a): [ -> ]AVG to jest ten any vir, który mówi dziwnym głosem że baza wirusów została zaktualizowana?

To nie czasami Awast? AVG na pewno nie.