Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,

Pełna wersja: Jaki masz telefon?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Widzę, że tematu takowego nie ma więc rozpoczynam Smile

Jakie macie telefony? Ja sam kupilem niedawno HTC 7 Pro i jestem średnio zadowolony. Wolałem Nokię N97.

Ja mam nokie 5800 XpressMusic . Co to mówić ma wszystko Smile navi,wi-fi, bluetooth, super jakość muzyki, jest bardzo tania .
Jedyna wada to trzeba ją ładować co 3 dni i przypomina trochę cegle, no i by się przydała trochę szybszy system.
Mimo tego uważam biorąc pod uwagę cenę do 700-800 za idealny telefon dla ludzi którzy nie chcą ze sobą nosić laptopa i nawigacjie. Można spokojnie obejrzeć film , poczatować w necie pogadać na gg, a nawet przeczytać pdf czy coś napisać w "wordzie". No i jak się zgubimy na mieście jest niedoceniona Smile hehhe
SE K850I telefon nie jest idealny ale spełnia podstawowe zapotrzebowanie użytkownika zrobienie zdjęcia nagrywanie filmów video w zaskakująco dobrej jakości słuchanie muzyki czy radia, nie posiada takich rarytasów jak wi-fi, albo o tym nie wiem
Wady zdecydowanie 3 dotykowe"miejsca przy krawędzi ekranu telefon jak dla mnie z bardzo trwałą baterią przy intensywnym używaniu ładujemy baterię co 3 dni. cena, no własnie... Wink
Ja obecnie posiadam LG P500. Telefonik prawie super, gdyby nie oficjalne ROM-y od LG i dosyć słaby procek. Gdyby nie to telefonik idealny, jak za takie pieniądze. Smile
Obecnie? Mam starą Nokię, której modelu nawet nie znam. Poprzedni telefon sprzedałem, ponieważ pod jarałem się na skuter, a, że jestem jeszcze uczniem - osobą niepracującą, musiałem wybrać. Smile
Teraz, kiedy mam już skuter, zbieram na jakiegoś Androida. Może w miarę funduszy zainwestuję w Galaxy S, zobaczymy...

danello, fakt. N97 lepsza od tego HTC, ale i tak jest kiepska. Smile Wolałbym wyłożyć pieniążki na high-endowego Androida, albo jeśli lubisz ostro grzebać w telefonie, to N900 z Maemo5.