Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,

Pełna wersja: Tłumaczenie dwóch przepisów z niemieckiego na polski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Aljahar

Mam dwa przepisy po niemiecku na super ciastka.
Przepisałem je i chciałem przetłumaczyć, czy ktoś z was pomógł by mi w ułożeniu tego w całość?
Translator jest debilny troche.

Tekst oryginalny:
Cytat:Kakaoringe
Zutaten: 170g Butter, 2 Eidotter, 120g Zucker, 60g feingeriebene Hasselnuse, 250g Mehl, 30-40g Kakao, Vanillezucker.

Uberzug: Zitronenglasur, Buntzucker oder grob gehackte Nusse.
Schaummasse aus Butter, Zucker, Eigelb und Vanillezucker ruhren,geriebene Haselnusse,Kakao und Mehl dazugeben.Mit dem SAWA â??Keks-Automaten Ringe auf das kalte,ungefettete Blech setzen und backen.Nach dem Erkalten mit Zitronenglasur uberziehen und mit Buntzucker oder grob gehackten Haselnussen bestreuen.

Vanillehornchen
Zutaten: 350g Mehl, 210g butter, 110g feingeriebene Nusse, 2 Eidotter, 110g feinen Zucker.

Murbeteig auf dem Bret herstellen.Mit dem Sawa-Keks-Automaten bleistiftdicke Stangen auf das Backbleech pressen,in Stuckchen schneiden und zu Hornchen formen.Hell backen und nach heib in einem Gemisch aus feinem Zucker und 2 packchen vanillezucker walzen.
translate.google.com
Cytat:Kakao pierścieni

Składniki: 170g masła, 2 żółtka jaj, 120g cukru, 60g feingeriebene Hasselnuse, 250g mąki, 30-40g kakao, wanilii i cukru.

Galwanicznym: cytryna Glazura, kolorowe cukru lub rozdrobnionych około nusse.
Piana masa masła, cukru, żółtko i wymieszać wanilii i cukru, startych orzechów laskowych, kakao i mąki dazugeben.Mit na SAWA-herbatniki maszyn pierścienie na zimno, ungefettete arkusz, a chłodzenie backen.Nach z cytryny ponad Glazura i zabarwione z cukru lub około rozdrobnionych Haselnussen bestreuen.


Róg Chen wanilii
Składniki: 350g mąki, masła, 210g, 110g feingeriebene nusse, 2 żółtka jaj, cukru, 110g grzywny.
Shortcrust ciast na Bret herstellen.Mit w Sawa-herbatniki maszyn bleistiftdicke biegunów Backbleech prasy, w stiuku Chen cięte i Rogu Chen formen.Hell do heib i pieczemy w mieszance cukier grzywny i 2 packchen vanillezucker roll.
O ile składniki są dla mnie zrozumiałe to z samym przygotowaniem nie jest już tak łatwo.
Pomoże ktoś?
Jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, to moim zdaniem sporo przydatnych informacja na temat tłumaczeń można znaleźć na stronie tego portalu https://lucynastachowicz.pl/jak-skuteczn...gie-pracy/ . Wspominała mi o tym miejscu moja znajoma i nie ukrywam, że to bardzo wartościowe miejsce. Jeżeli jesteście czymś takim zainteresowani, to koniecznie sobie tam zerknijcie