Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,

Pełna wersja: Urządzenie wielofunkcyjne do 300zł
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
<p>Witam.</p>
<p>Planuję kupić urządzenie wielofunkcyjne do domu. Cena max 300zl. Czy <a href="http://www.alsen.pl/komputery,k1/drukarki,k49/urzadzenia-wielofunkcyjne,l52/hp-deskjet-3050-all-in-one-ch376b,p29212.html" target="_blank">HP DJ 3050</a> będzie dobrym rozwiązaniem? Moze macie inne pomysły?</p>
<p>Nie mogę niestety polecić tej drukarki , tak naprawdę według mnie to kupa złomu chociaż bardzo lobię firmę hp. Zanim coś zaproponuje mam 2 małe pytaniaSmile<br />1.Jak dużo drukujesz. <br />2. Na jakich dodatkowych funkcjach ci zależy - nadruk na płytach cd, wifi, jakość wydruku, koszt szybkość ? <br />W 300 zł z dobrym urządzeniem &nbsp;będzie bardzo ciężko ale już za 360 znajdzie się coś z tuszamia po 18 zł i dobrej klasy Smile</p>
Głównie druk dokumentów. Czasami jakieś zdjęcie. Jakość druku jak najlepsza Wink Wifi to podstawa Wink Drukuję sporo Wink
Polecam się zainteresować produktami Brotcher. Urządzenia wielofunkcyjne na 2,3 lata, ale ze względu na koszty zamienników zaoszczędzi się sporo kasy , ma spoko skaner i bardzo ładnie drukuje zdjęcia- oczywiście wifi jest Smile

Jeżeli nie zależy ci na wifi kup starego hp (laser), zapomnisz że druk coś cię kosztuje , koszt tonera to około 16-30 zł Smile na 3000 stron