Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,

Pełna wersja: Obudowa komputerowa dla wymagających - Zalman GS1200.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Południowokoreańska firma Zalman zapowiedziała nową obudowę GS1200, następczynię modelu GS1000. Obudowa będzie wykonana w standardzie full-tower, a więc będzie wyróżniać się wśród konkurencji gabarytami.

Producent postanowił zadbać o najbardziej wymagających osobach, precyzyjnie wykonując każdy detal. Z pewnością nową ''budą'' nie pogardzą też osoby które przechowują duże ilości danych: obudowa posiada wiele zatok na dyski twarde, bo znalazło się ich aż 6. Zatoki te są wykonane w systemie szynowym Hot Swap umożliwiającym użytkownikowi odłączanie i podłączanie dysków w czasie pracy komputera. Natomiast zewnętrznych kieszeni 5,25'' znalazło się 4 - jedną z nich możemy wykorzystać jako zatokę 3,5'' poprzez przejściówkę np. na czytnik kart. Dyski twarde montuje się bardzo szybko, ponieważ odbywa się to bez użycia śrubek.

U góry obudowy Zalman GS1200 znajdują się dwa gniazda audio (mikrofonowe oraz słuchawkowe), eSATA, trzy porty USB 2.0 i jeden USB 3.0. Dodatkowo producent umieścił stację dokującą do dysków twardych SATA. System chłodzenia obejmuje dwa wentylatory 120mm chłodzące dyski twarde, z boku jeden większy chłodzący procesor, kartę graficzną i pamięci RAM.

Cena tej obudowy nie jest jeszcze znana. Nowa obudowa Zalman GS1200, młodszy brat Zalmana GS1000, ma się pojawić na targach CES 2011

[Obrazek: zalman_gs2100_1.jpg]

[Obrazek: zalman_gs2100_2.jpg]

[Obrazek: zalman_gs2100_3.jpg]

[Obrazek: zalman_gs2100_4.jpg]

[Obrazek: zalman_gs2100_5.jpg]

[Obrazek: zalman_gs2100_6.jpg]

[Obrazek: zalman_gs2100_7.jpg]

[Obrazek: zalman_gs2100_8.jpg]

Naprawdę niezła obudowa, jak na swoje wymiary. Stylowa, schludna i w ładnym kolorze Smile
Ciekawe tylko, jaka cena Tongue
185 euro Tongue
Ale jaka zarąbista ta obudowa Smile szkoda że tyle kasy tylko .
Poczekamy może troszkę stanieje ;p

Ciekawa, tylko żeby wnętrze było czarne i z boku okno wyciąć gdyby wentylatory z przodu były zamontowane po ludzku to byłaby całkiem ładna. A tak... jest tylko porządna i funkcjonalna<img src=" /> Do tego pewnie nie jest tania.