Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,

Pełna wersja: nowy procek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
<p>
<p>elo chciałem sie was poradzic jaki procek kupic, nie znam sie za bardzo na sprzecie</p>
<p>moj sprzet</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>768 mb ram</p>
<p>procek 1.1(byl 1.7 kiedys, ale ma juz 6 albo 8 lat) amd athlon</p>
<p>płyta gł&oacute;wna chyba msi vt8237 &nbsp;(nie znam sie na sprzęcie ale tak na niej pisze, jest taka czerwona)</p>
<p>nvidia geforce 6200 (128 mb chyba)</p>
<p>dysk 80gb</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>system windows xp</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>chodzi mi glownie o to, aby przyspieszyc &nbsp;prace kompa, no i zeby gierki lepiej działały, no i zeby te srednie w ogole ruszyły Big Grin bo teraz np. hitman contracts mi troszke przycina jak jest wielu ludk&oacute;w Wink no i fifa 08 tez na najwyzszych detalach juz sobie tak dobrze nie radzi =P</p>
<p>dlatego mysle ze zmiana procka by cos pomogla, bo jest chyba troche 'niemodny' ze tak powiem hehe</p>
<p>zalezy mi na jakims jednordzeniowym powyżej 1,6 GHz, nie wiem... 2GHz starczy?</p>
<p>no i przedewszystkim zebym duzo nie zapłacił Wink tak ponizej 100zł najlepiej, a fajnie by było jak by za 50zł sie znalazl, ale nie znam sie na sprzecie i jego cenach takze pytam tutaj Smile</p>
<p>no i zeby nie trzeba było do niego szukac sterownikow zbyt dlugo Wink tylko zebym go przyczepil, zainstalowal sterownik i wsio Smile</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>pomoze ktos??</p>
</p>
Nie opłaca się nic z ta konfiguracja , najwyżej możesz ładnie ten procek podkręcić.
Moja jedyna propozycja to odłóż z 600 zł i z pomoca allegro da sie złożyć naprawdę fajna maszynę z 2 procesorem 1 GB ramu i przyzwoita grafą .

p.s lepszy procek kupisz za 14 zł Smile