Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,

Pełna wersja: ASUS EeeTop PC ET2010 ? Świat w zasięgu ręki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Właśnie dostałem informację prasową od ASUS'a:


ASUS wprowadza nowy komputer zintegrowany z monitorem typu All-in-One - EeeTop PC ET2010.

Powiększa się rodzina komputerów zintegrowanych z monitorem typu All-in-One firmy ASUS. W obudowie nie grubszej niż 3 cm, w zależności od wersji mieści się procesor AMD Athlon II X2 250u lub Intel Atom (D410 albo D510). Układy graficzne ATI Radeon HD 5470 z AMD, GMA 3150 lub nowa NVIDIA ION. Do 2 GB pamięci, twarde dyski do 500 GB. Komputery ET2010 posiadają panoramiczne 20-calowe ekrany o rozdzielczości 1600x900, a model ET2010PNT - wyświetlacz multi-dotykowy. Z tym ekranem użytkownicy mogą za pomocą dwóch palców łatwo powiększyć, obrócić obraz czy przewijać strony internetowe. Nowy EeeTop posiada także czytnik DVD oraz pełną obsługę HDMI, która umożliwia wyświetlanie obrazu z zewnętrznego źródła.

Nowa seria EeeTopów ET2010 została wyposażona w zestaw oprogramowań, które ułatwią codzienną prace i zabawę na komputerze. ASUS @ Vibe daje użytkownikom dostęp do szerokiej gamy plików muzyki, filmów, gier, czasopism, e-książek oraz Live TV. ASUS WebStorage natomiast umożliwi użytkownikom dostęp do plików zawsze i wszędzie. Z intuicyjnym interfejsem, ASUS WebStorage pozwala na dzielenie plików z przyjaciółmi lub innymi komputerami łatwo i szybko. Również automatycznie tworzy kopie zapasowe danych, aby zapobiec utracie danych lub uszkodzenia plików.
Rozmiary nowego EeeTopa i możliwość zamocowania go na ścianie sprawią, że świetnie będzie pasował do mniejszych pomieszczeń ? sypialni czy pokoju w hotelu.

W Polsce dostępny będzie EeeTop ET2010PNT na początku maja 2010 w sugerowanej cenie detalicznej 2 826 pln.

[Obrazek: specyfikacja-asus-eeetop.png]Co wy na to?
Kurde niby to fajne, ale w rzeczywistoci ALL IN ONE'y sa prawie 2x drozsze od PC-ow a oferuja wydajnosc zblizona do 17+calowego laptopa. Jedyny plus to matryca.