Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,

Pełna wersja: Kłopot z wyłanczającym się komputera samoistnie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich zwracam się do was z prośbą o pomoc w rozwiązaniu mojego proglemu. Proglem polega natym że gdy włącze jaką kolwiek grę to po doslownie 2minutach komputer samoistnie się wyłancza i muszę go na nowo włanczać jeśli nie włącze gry to podczas gdy dłużej niż 30minut chodzi komputer trace co jakiś czas kontrole nat myszką niemoge wykonywać żadnych ruchów przez dosłownie 30sekund....
Proszę kogoś z was kto może wie co się może dziać aby odpisał mi na forum albo wysłał prywatną wiadomość do Krzych2010 ub na pocztę a oto adres " Kicius2010@interia.pl "
[size=medium]
Część sprawdz chłodzenie (wentylatory) i zasilacz Smile
(2009-12-16, 12:59:38)piotrvx napisał(a): [ -> ]Część sprawdz chłodzenie (wentylatory) i zasilacz Smile

co do chłodzenia też tak myślałem i kupiłem nowe wentelatorki do kompa i teraz mam zamontowane trzy wentelatory 2x 80 i raz 120 co do zasilacza to jutro sprawdzę wstawiając inny
i niestety zasilacz też można wykluczyć bo mimo podpięcia nowego zasilacza sprawnego w 100% nadal się wyłancza.... Więc jeśli ktoś ma inny pomysł to niech napisze
Może głupota ale sprawdzałeś poprawność montażu radiatora na procesorze i grafice, sprawdź kondensatory na płycie czy nie są wybrzuszone .

1. Uszkodzony kondesator

2. Uszkodzony tranzystor
Oraz pamięć ram możesz użyć tego programu .