Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,

Pełna wersja: MOA 2009: Polacy mistrzami Europy!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

W dniach 17-18 lipca w Monachium odbył się europejski finał zawodów podkręcania MSI Master Overclocking Arena 2009. Turniej był jednocześnie eliminacjami do ostatniego etapu konkursu, czyli światowego finału, który odbędzie się w Pekinie w ostatnich dniach sierpnia 2009 roku. W zawodach na Stadionie Olimpijskim w Monachium udział wzięło 17 najlepszych drużyn z całej Europy. Polskę reprezentowali ryba i Chaos, którzy deklasując konkurencję zajęli pierwsze miejsce.

[Obrazek: 1877.jpg]

Zawodnikom dostarczono zestawy składające się z płyty głównej MSI Eclipse SLI, karty graficznej MSI N260GTX Lightning oraz procesora Intel Core i7 950 i pozwolono im na używanie dowolnego typu chłodzenia. Drużyny walczyły w trzech konkurencjach: 3DMark03, Aquamark oraz SuperPi 32M.

Do następnego etapu MSI Master Overclocking Arena 2009 przeszli kolejno przedstawiciele Polski, Grecji, Szwecji, Finlandii i Danii. ryba i Chaos zajęli nie tylko pierwsze miejsce, stając się mistrzami Europy, ale i ustanowili nowy rekord świata, uzyskując wynik 80771 punktów w 3DMarku03.

Gratulujemy! :-)

Źródło: MSI Polska / Autor: twec
No prosze, a jednak Polacy są zdolni do wszystkiego Tongue wielkie gratulacje i oby tak dalej Big Grin
Gratulacje. Wiedziałem, że ryba jest dobry w te klocki Wink.