Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,

Pełna wersja: Można naprawić pamięć ram?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Czy można naprawić zepsutą kość RAM? . Czy  po prostu wyrzuca do kosza i zamontować  nową.

Wszyscy tak mówią Smile A czy wy macie na to jakiś sposób .

Wszystko zależy jaki to rodzaj uszkodzenia (bo np. jak kość jest nadłamana to nie naprawisz) i czy potrafisz obsługiwać lutownicę. Jednakże zazwyczaj koszt naprawy może przewyższać cenę nowej kości Wink
To wiem Smile co do lutownicy to stacja na podczerwień chyba wystarczy Smile
Przylutowanie kości to nie problem , ale nie jestem pewny czy błędy kości to tylko ich wina Smile
Tak naprawde scalaków na kości nie brakuje , nie wliczając kości epromu Smile

(2011-10-11, 21:34:34)piotrvx napisał(a): [ -> ]To wiem Smile , ale nie jestem pewny czy błędy kości to tylko ich wina Smile

No to trzeba sprawdzić gniazdo wsadzając inną kość. Z innych błędów miałem też rozładowaną baterię biosu i wywalało jako błąd ramu.

(2011-10-11, 21:45:47)Cold napisał(a): [ -> ]

(2011-10-11, 21:34:34)piotrvx napisał(a): [ -> ]To wiem Smile , ale nie jestem pewny czy błędy kości to tylko ich wina Smile

No to trzeba sprawdzić gniazdo wsadzając inną kość. Z innych błędów miałem też rozładowaną baterię biosu i wywalało jako błąd ramu.

Chodziło mi czy wina samych modułów pamięci czy scalaków koło ich Smile

Dzień dobry Jeśli napotkasz problem z kodem, polecam zapisanie się na kursy, w których mogą ci pomóc, w tym rozwiązać problem - https://goit.global/pl/course/