Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,

Pełna wersja: Radeony HD 4750 pojawiły się w ofertach sklepów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
frazpc.pl napisał(a):Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, mając przygotowany dobry grunt przez szum wokół 'większego' brata Radeona HD 4890 (RV790), na listach cenowych sklepów w Niemczech pojawiły się zapowiadane wstępnie na kwiecień Radeony HD 4750. Wyposażone w 640 procesorów strumieniowych oraz 512MB pamięci GDDR5 karty wyceniono wstępnie 130 Euro (~600PLN). Jako, że karty dopiero co pojawiły się w ofertach sklepów, jest spora szansa, że ich ceny spadną do około 100 Euro (~460PLN) co może stanowić bardzo łakomy kąsek tym bardziej, że jak warto przypomnieć, wydajnościowo plasują się zaraz za modelami HD 4850 droższymi o około 20%. Dla przypomnienia dodajmy, że nowe 'Radki' posiadają procesor taktowany na 650 MHz oraz pamięci taktowane na 3200 MHz. Posiadają wsparcie dla DirectX 10.1 i CrossFireX oraz są wyposażone w podwójne złącza DVI.
No rzeczywiście łakomy kąsek dla graczy, ja jednak osobiście (tak przyznaje się jestem "fanboyem" jak to mnie nazwali na pewnym forum z lab w nazwie [każdy chyba wie o co chodziTongue]) pozostanę przy tak przeze mnie ukochanych GeForcachSmile
Ja tam nigdy nie popieram żadnej firmy, bo można się zawieść.
Najlepiej brać to co w podobnej cenie jest lepsze, albo w podobnej jakości tańsze Wink.
Ja też powiem jeszcze tak, możemy nie popierać żadnych firm tworzących sprzęt jednakże często twórcy (zwłaszcza gier) to robiąSmile