Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,

Pełna wersja: Erepublik - gra via www.Zapraszam, Najlepsza gra w sieci !!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
eRepublik

Dołącz do niezwykle rozbudowanej gry MMO - Erepublik. Stań się obywatelem eŚwiata. Zamieszkaj w jednym z wirtualnych regionów, które należą do ePaństw (odpowiedników realnych państw). Wybierz jeden z ponad 40 krajów takich jak m. in. ePolska, eNiemcy, eSzwecja, eUSA, eBrazylia, eChiny, czy jednym z wielu innych. Zrób karierę w polityce, biznesie, lub w wojsku. Dołącz do tej gry, będącej odwzorowaniem prawdziwego życia.

Rozwiń swoją postać w jednym z trzech zróżnicowanych kierunków:

1) Biznes:

a) Zostań pracownikiem, zarabiaj pieniądze za codzienną prace i wydawaj je na jedzenie, prezenty, broń, dom lub odkładaj i inwestuj!

cool.gif Załóż własna firmę w jednej z 10 branż i zostań jej menedżerem. Wytwarzaj materiały takie, jak oil, grain, wood, iron, lub przetwarzaj je w produkty codziennego użytku - food, gifts, weapons, ticket. Jeśli zechcesz, zaopatrz rodaków w domy (houses) i regiony w szpitale (hospitals). Sam ustatlaj ceny za swoje produkty oraz wysokość pensji swoich pracowników. Spraw, by byli szczęśliwi, a twoja firma rozkwitała na rynkach przeróżnych państw!

c) Rozkręc biznes walutowy! Wykorzystaj niezwykle rozbudowany system inflacji, oraz wartości danej waluty w stosunku do złota w Erepublik. Zarób grubą kasę kupując taniej i sprzedając drożej. (Każde państwo ma własną walutę, oprócz tego występuje złoto przeliczane na każdą walutę osobno zależnie od ilości waluty na rynku.)

2) Polityka (To bardzo ciekawy aspekt gry):

a) Zostań członkiem partii, promuj ją i wspieraj. Gdy partia zdobędzie miejsca w sejmie, wystartuj na senatora. Zmieniaj ustawy, kształtuj podatki, utalaj krus waluty, wpieraj nowych graczy w swoim ePanstwie!

cool.gif Załóż własną partie polityczna. Ułuż dobry plan, werbuj członków, zdobywaj wyborców. W czasie wyborów zdobywaj głosy i miejsca w parlamencie.

c) Jako szef partii wystąp w comiesięcznych wyborach i zostań prezydentem. Proponuj ustawy, twórz pakty militarne oraz wypowiadaj wojny, kiedy to konieczne. Wspomóż naszą ePolskę!

3) Wojsko:

Zostań żołnierzem! Zdobywaj kolejne awanse. Dojdź do stopnia generała i stań na czele armii. Bierz udział w walkach wyzwoleńczych. Zarabiaj pieniądze na wojnach. Zatrudnij się jako żołnież w swoim kraju lub zostań najemnikiem i bierz udział w konfliktach na całym świecie!Oficjalna strona eRepublik - [erepublik.com]
Oficjalny kanał irc: #erepublik @ quakenet.org

Polskie Centrum Erepublik - [erepublik.com.pl]
Polski kanał irc: #erepublik @ irc.ircnet.pl


Jeśli chcesz wygenerować dodatkowy gold dla ePolsce to napisz swój email, a wyślę Ci zaproszenie.Lista pcmod-owych eRepublikanów (Nick na forum pcmod| Nick w grze):

- dawi62/ dawi62
- Raga/ Cityzen
Raga/Cityzen
Narazie zrobiłem konto, później zobaczymy o co tak dokładnie chodzi jak będzie więcej czasu.
Ile czasu już w to grasz? Wink
ja gram już w to 7 miesięcy .

wciągneła mnie ta gra .
szkoda że nie podałeś emaila bym wysłał ci zaproszenie
No fakt, troche się pospieszyłem.
W sumie chyba jeszcze nic nie stracone, jeżeli można by usunąć konto i zarezerwować jeszcze raz Wink.
Jakie korzyści wynikną z zaproszenia?
jeśli uzyskasz 6 lvl. dostaję 5 gold .