Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,

Pełna wersja: Ktory laptop?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
<p>Witam<br />Chce zakupic laptopa i mam maly dylemat. Laptop do zastosowan typu internet, filmy 0 gier. O to moje modele<br /><br />Toshiba<br /><br />Sony</p>
<p><br />Toshiba ma wiecej ramu i mocniejszy procek za to slabsza karte graficzna, Sony zas ma mocniejsza karte graficzna ktora da sie rozbudowac i jest drozszy. Jak uwazacie?</p>
Powiem tak Smile pracuje parę lat w serwisie i 70% laptopów jakiem mam to toshiba, przestałem je nawet sprzedawać bo przychodziły z wadami z fabryki(nowe lapki produkowane od 2 lat na rynek polski - z rynku zagranicznego to inna rozmowa), co do sony to usterki zdarzają się dość mało .
Ile chcesz przeznaczyć na zakup laptopa ?
Sony jest droższy, ponieważ ma już system operacyjny. Gdybym miał wybierać z tych dwóch to wziąłbym Sony.
Wszystko zależy od ceny , ja znalazłem lepszego samsunga i lenovo Smile wszystko zależy od ceny Smile
<p>Podalem skroty do sklepu gdzie mozna je kupic. Tam jest cala specyfikacja. Sony 2269 ma 4GB ramu i procek I-3 Ati 1 GB a Toshiba 8GB ramu dysk 640MB I-5 ale karta zintegrowana Nvidia koszt 1999</p>
Wybieram ze względu na firme sonySmile ale zaraz poszukam do 2300 jakiegoś innego modelu.
<p>Toshiba mimo lepszego wyposazenia jest gorszy? Toshiba slynela z dobrych komputerow</p>
lapek ma być typowo domowy czy do pracy ?
<p>toshiba racja była pare lat najlepszą firma na rynku , ale mocno od 2 lat jak wprowadzili ją w marketach poszła w d&oacute;ł I zaczęli robić złom Smile No chyba że kupujesz lapka za granicą odziwo złom produkują tylko na nasz rynek Smile</p>
potrzebuje do zastosowania do domu. Jak wypadaja samsungi i Lenovo?
<p>Na tym samym są poziomie, handluje nimi cały czas i tylko jak komuś upadnie albo czym zalaeje Smile przychodzą na serwisSmile</p>
<p>Lenovo daje teraz bardzo atrakcyjne ceny.</p>
tylko ze jest na AMD ten model ktory mi podales a jakos nie bardzo jestem za ta firma. W takim razie chyba zdecyduje sie na Sony
Dziekuje za pomocSmile
AMD nie jest złą firmą.
To tylko przykład Smile intela sie także znajdzie . I to w lepszej cenie od tego sony Smile
http://allegro.pl/lenovo-g570-15-6-i5-24...13156.html
Wada to mało ramu ale dołożenie to nie problem kosztuje bardzo mało Smile Procek i grafa wymiata w kosmoos .. hehhee