Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,

Pełna wersja: Jak dodać recenzje gry?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Teraz, jeżeli chcesz dodać z recenzji gry, skorzystaj z generatora.
http://www.gamegen.forum.pcmod.pl/
Wpisujesz odpowiednie dane tj. tytuł, opis, linki do zdjęć, a całą brudną robote generator robi za Ciebie i wstawia ładne belki Wink.
link nie działa wyskakuje
Not Found

The requested URL / was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2.2.9 (Debian) PHP/5.2.6-5 with Suhosin-Patch Server at www.gamegen.forum.pcmod.pl Port 80
;]
Nie wiem co jest powodem tego, że link nie działa, ale puki co masz tu inny link http://www.gen-pcmod.yoyo.pl/
Przy ocenianiu gier dużą rolę odgrywa również muzyka, tak więc polecam dodanie do ocen gry również sekcję "Muzyka". Nie wiem jak dla innych ale dla mnie, jeżeli muzyka w grze jest zła, to często w nią nie gram Wink
Popieram przedmówce, jeśli gra ma smętną muzykę to źle się w nią gra i raczej niechętnie spędza się przy niej więcej czasu.
Jeżeli chodzi o muzykę to uważam iż największe znaczenie ma przy grach sportowych (najczęściej wyścigówki, THPS i podobne jemu, itd)

Co do gier to uważam że powinny być dynamiczne lecz nie przesadzone Smile Najczęściej pasuje tutaj rock i podobne mu style Smile Co do samych dźwięków to ja oczekuje zawsze bardzo dużo, chociażby kroki, szumy morza czy wiatru, itp. Mamy rok 2009 i ja już od producentów gier oczekuję realizmu. Od strony muzycznej gry prezentują się aktualnie całkiem nieźle, lecz muszę przyznać że takie efekty jak chociażby samochody pozostawiaja wiele do życzenia. Jedyne co nie zadowala jeszcze mnie to niestety grafika (tak, oczekuje pełnego realizmu) choć musze przyznać że coraz częściej jestem coraz milej rozczarowywany Big Grin

pozdrawiam
Cinek
No Cinek teraz to Ty mnie zaskoczyłeś bardzo pozytywnie - słuchacz Hip-Hopu poleca Rock w grach Smile Dobrze mówisz, nie tylko o rodzaju muzyki. Dzwięki w grach są dobre, lecz często faktycznie można się albo nieźle pośmiać albo załamać z braku podobieństwa do rzeczywistości Big Grin a co do grafiki, fajnie jest gdy jest ładna, lecz nie wymagam zbyt dużo. Mi z reguły wystarczają gry o grafice PSX lub PS2 (jest to też po części spowodowane tym że nic innego mi a kompie nie pójdzie Big Grin).
(2009-04-18, 22:59:43)BartekSzzz napisał(a): [ -> ]No Cinek teraz to Ty mnie zaskoczyłeś bardzo pozytywnie - słuchacz Hip-Hopu poleca Rock w grach Smile

wiesz.... nie każdy rodzaj muzyki pasuje do każdej gry Wink Przede wszystkim rock jest muzyką dynamiczną i można ją wcisnąć prawie wszędzie gdzie dzieje się jakaś "akcja" (szybka jazda autem czy nawet nawalanka typu Quake III ArenaHeart). Moja muzyka będzie bardziej pasować do gier z takim klimatem (GTA, Saints Row, itp).

pozdrawiam
Cinek
W tym temacie piszemy tylko posty dotyczące generatora (dodawania recenzji), jeżeli chcecie sobie porozmawiać gdzie jaka muzyka pasuje, proszę was załóżcie sobie inny temat.
Super na pewno się przyda kiedyś Smile