Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,

Pełna wersja: Kurs C++ Xion'a Megatutorial ?Od zera do gier kodera?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Każdemu kto chce zacząć programowanie w C++, lub odświeżyć sobie wiedze na jego temat polecam ten kurs.
Ja od niego zaczynałem zabawe i jestem bardzo zadowolony.
Oczywiście nie musze chyba nikogo przekonywać do możliwości tego języka Wink.

Link: http://www.dzi.vectranet.pl/~seneka/pcmo..._pcmod.rar
Autor: Xion (Karol Kuczmarski)

Rares

Ze swojej strony gorąco polecam książkę Jerzego Grębosza: "Symfonia C++ Standard", która do tej pory ukazała się w 3 wydaniach. Napisana przystępnym językiem, nie sposób nie zrozumieć materiału. Książka warta swojej ceny.

Uwaga! W przypadku, jeśli ktoś zdecyduje się na zakup książki, to kupujcie tylko wersję z dopiskiem Standard. Wcześniejsza, bez tego słowa opiera się na starym standardzie języka C++.
(2010-10-03, 19:19:02)Rares napisał(a): [ -> ]Ze swojej strony gorąco polecam książkę Jerzego Grębosza: "Symfonia C++ Standard", która do tej pory ukazała się w 3 wydaniach. Napisana przystępnym językiem, nie sposób nie zrozumieć materiału. Książka warta swojej ceny.

Uwaga! W przypadku, jeśli ktoś zdecyduje się na zakup książki, to kupujcie tylko wersję z dopiskiem Standard. Wcześniejsza, bez tego słowa opiera się na starym standardzie języka C++.

Chyba najbardziej znana książka o c++ , ale na podstawy trochę za trudna .