Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,

Pełna wersja: Domena ze słowem kluczowym najlepsza.. Czy zawsze ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W tym artykule poruszę trochę temat związany z domenami. Od bardzo dawna jest tak, że  jedną z najlepszych domen jest ta, która będzie w swojej nazwie zawierać jakieś słowo kluczowe, na które jest np. pozycjonowana inie zaprzeczam tego . Jednak spójrzmy też z innej strony. Przykładowo domeny ? Google.pl, Onet.pl, Interia.pl.. w swoich nazwach nie zawierają słów kluczowych jednak są łatwe do zapamiętania i nie są długie i to właśnie chodzi w tym wszystkim.www.pcmod.pl/domena-ze-slowem-kluczowym-najlepsza-czy-zawsze-2    Przeczytaj cały artykuł na portalu.
Słowa kluczowe w nazwie domeny nie wpływają na pozycjonowanie. Dodatkowo ograniczają trochę działanie na witrynie ograniczając jej tematykę tylko do nazwy domeny.
To akurat się zmienia co jakiś czas, natomiast moim zdaniem słowo kluczowe w treści nie ma sensu - zdecydowanie lepiej postawić na fajną nazwę, konkretny brand. U mnie działa https://www.webrange.pl/, widzę efekty, ale strona istniała od dawna, nie wybieraliśmy nowej domeny. W zasadzie od momentu rozpoczęcia współpracy widzę wyłącznie wzrosty i właśnie na takich działaniach mi zależało. Inwestycja zaczęła się zwracać po około 6 miesiącach.