Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,

Pełna wersja: Forum komputerowe PCMod - aktualizacja PunBB 1.3.2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
Jak widać mamy nową wersje forum PunBB 1.3.2 (poprzednio 1.2.16).
Generalnie czy wam sie podoba?
Co według was wymaga poprawy? (Poza tłumaczeniem oczywiście).

EDIT: Dzięki dla użytkownika Tritron za belki dla forum i nowe logo w kolorystyce belek.

Czy nowe logo jest lepsze od starego?

Stare:
[Obrazek: logo.png]

Nowe:
[Obrazek: header.png]
osobiście zmienił bym kolorystykę forum troszeczkę. Ogólnie bardzo ładne wszystko Big Grin

Informator

Mi się podoba, że od tej pory trzeba przepisywać kod z obrazka (Captcha). Już nie pojawią się dziwne konta, oraz dziwne wypowiedzi wirtualnych forumowiczów. Co do logo to nie mam zdania.
Nowe logo wg mnie nadałoby forum nowego wymiaru, takiego stonowania. Ktoś kto wszedłby na forum z takim logiem, dobranym kolorystycznie do całości, pomyśli sobie: "Mmm, naprawdę porządne forum na wysokim poziomie". Logo to jedna z ważniejszych kwestii estetycznych, a jak dla mnie nowe logo jest świetne.
Nowe logo o wiele lepsze Big Grin
This is a little reaction to your outstanding piece. Not everyone can incorporate fascinating and unique components into their document. I am delighted to play with you fireboy and watergirl because I am extremely interested in them.