Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,

Pełna wersja: NFS: Undercover
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Grałem u znajomego ostatnio w tego najnowszego NFS-a.
Gra ogólnie tragedia..
Co do grafiki podoba mi sie dym spod kół i cały otaczający świat, budynki. Wygląda to super.
Natomiast modele samochodów dla mnie bez rewelki.

Na opakowaniu jest znaczek 12+, jak dla mnie powinien być znaczek -12 (do lat 12).
Grywalność i frajda z gry leży, zakręty niczym maszynką Gilette (to nie reklama) są możliwe przy prędkościach przekraczających 200km/h.
Auto chyba niemożliwe jest wyprowadzić z toru jazdy, a przy lekkim strachu że nie wyrobimy w zakręcie trąc o zewnętrzną bariere o dziwo jeszce zachaczamy o tę wewnętrza.
Dla mnie NFS zatrzymało sie na Porsche, to była najlepsza część, a nie jakieś zasrane Arcade.
Grałem u kolegi, potwierdzam - otoczenie wygląda bardzo ładnie, za to frajda z jazdy zerowa. W aspekcie staroci również przyznaję rację, teraz NFS kojarzy się z nielegalną jazdą ulicami miast, niszczeniem wszystkiego dookoła oprócz własnego samochodu. Zanikła całkowicie frajda z samej jazdy. Czysta rywalizacja na okrążeniach, a nie jakieś zadania... Dlatego właśnie gram w starocie Big Grin
Gra niewarta uwagi, poziom trudnści leży podpisuje sie pod poprzednikami.
przy okazji niewiem co programisci musieli sobie myśleć dopuszczając doczytywanie mapy podczas wyścigu , to strasznie utrudnia jazdę (może to specjalnie ...... by utrudnić troche rozgrywke???)