Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,

Pełna wersja: Telefon po przejściach co padło?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam Nokie 6610i. Telefon pare razy uderzył w mur i inne twarde przedmioty.
Wyłączył sie, jednak bateria i obudowa nie odleciały.
Wyświetlacz wygląda na cały, co przy uderzeniach mogło paść?
Czy możliwe, że wystarczy go rozkręcić posprawdzać styki i poskładać?

Po prostu niewiem czy kupic zestaw Torxów do rozkręcenie telefonu, czy nie Wink.
Zestaw torxów zawsze się może przydać, a o do samego telefonu to... Różnie to z nimi bywa, to zależy od siły, typów i częstotliwości uderzeń itp Big Grin W telefonie dość ciężko określić... Jeżeli bateria działa (np. w innych telach), może być to wina łączeń, a może też to być wina samego chipsetu... Jeżeli tel nie chce się w żaden sposób uruchomić (tj. z baterii, spod samej ładowarki bez baterii i z baterią i ładowarką, ewentualnie przez kabel USB), to w sumie można go już wystawić na części...
Generalnie narazie telefon odłożyłem do szuflady, znajdzie sie troche czasu to z ciekawości wyposaże sie w takim sprzęt i go rozkręce. Należy do grupy niezdecydowanych ludzi Wink.
Jest duża szansa, że taki telefon odratujesz, pytanie tylko czy nie szkoda czasu.
Przy uderzeniach często pada wyświetlacz, twierdzisz że jest ok.
Jeżeli płyta główna jest cała i ścieżki ok to rozebranie telefonu i poskładanie do kupy powinno pomóc.
Daj mi go to Ci kolejny telefon naprawię Big Grin
To może warto jest zainwestować w dobry futerał który będzie chronił telefon przed uszkodzeniem.