Forum komputerowe, forum informatyczne, naprawa laptpów , forum windows, forum linux, Hardware, Overclocking,

Pełna wersja: Orange Freedom
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, wiecie może coś na temat Orange Freedom. Jak działa ten internet itp? Myślę jeszcze nad Netią, ponieważ Neozdrada zaczyna mnie już denerwować tak samo jak tp. Przy moim 1mb/s mam aktualnie transfer 35kb/s max. Antywirus nie wykrywa wirusów ani spyware, więc to nie jest raczej wina kompa (używam AntiVir PE Classic).
Co do Orange Freedom to nie znam nikogo z tym netem.
Kolega ma Netie to mu śmiga jest zadowolony, ogólnie o Netii dobre opinie słyszałem.
Co do Neozdrady to to czy Cie denerwuje czy nie to ich mało ochodzi Wink.
Umowa Ci sie kończy?
Już niedługo, a dodatkowo z tego co się dowiedziałem, to mogę żądać w takim przypadku obniżenia kosztów, a nawet zerwania umowy.

A co do Twojej wypowiedzi o neozdradzie, chcą kase zarabiać, to niech myślą trochę o kliencie, a nie. Gdziekolwiek za granicą taka sytuacja jest nie do pomyślenia.
Za granicą jest konkurencja, a u nas monopol. Przecież TePeSidłA płacą jakieś tam kary, ale chyba i tak im sie to opłaca Wink
Nie chyba tylko na pewno. Wiem że kiedyś była akcja (kilka lat temu) że TP miało zapłacić kare 2mln zł (CHYBA!) za to że nie udostępniali swoich usług wszystkim tylko tym co mają telefon z TP (czy jakoś tak, dokładnie nie pamiętam). Wiem tylko że zapłącili i nic nie zmienili bo im się to opłącało bardziej xD od bardzo niedawna to zminili z tego co sie orientuje Wink
Na dzień dzisiejszy 25.11.2008 na razie wróciło do normy, zobaczymy na jak długo.

////
No i niestety pospieszyłem sie.
Edit z dnia 10.12.2008:

Słuchajcie ja tu czegoś nie rozumie, speedtest nieźle świruje (za każdym razem inny wynik-od skrajnie wysokiego do skrajnie niskiego), antyvir nie widzi wirusów (spyware też niby nie ma), a net mam transfer max 30 kb/s przy dobrych wiatrach, a tak to 15/20. Macie jakiś pomysł co to może być? Czy całą winę zrzucić na TP :S ??
Pytanie jakiego speedtest-a używasz. speedtest.pl? speedtest.net?
Proponowałbym sprawdzenie na obu i na przykład ściągnięcie pliku z jakiegoś szybkiego serwera.
Porób logi, zrób taką wiązanke testów o róznych godzinach w różnych dniach. Jak sie powtarza to samo to idź z tym do TP.
Zadzwoniłem do TP i dowiedziałem się, że trwa rozbudowa centrali i do 31 stycznia wszystko ma wrócić do normy (możliwe że to jest właśnie powodem i to nie są kłamstwa, gdyż wcześniej neostrada zawsze śmigała mi bezproblemowo).
No ja jestem ciekawe jak to będzie, ale jak nie centrala to węzeł pewnie będą robić Wink.
Ja nie rozumiem, jak przebudowa może trwać tak długo?